WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI – NOWY ETAP ROZWOJU FIRMY „MAT-BUD”

Ze źródeł zbliżonych do oficjalnych wiemy, iż 6 kwietnia 2017r. w zaciszu w Kancelarii Notarialnej Pana Rejenta Zbigniewa Maleszy odbyło się skromne ale ważne spotkanie, w którym to Bogdan Pietras i Elżbieta Sabina Pietras, dotychczasowi jedyni komplementariusze i Joanna Pietras-Kuczawska, jako pełnomocnik jedynego komplementariusza pod firmą Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. MAT-BUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Rozgartach, przyjęli do grona wspólników Jacka Rutkowskiego, Prezesa Zarządu Komplementariusza.
Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Było dużo gratulacji i deklaracji świetlanej przyszłości przy lampce wina i pysznym obiedzie. Wspólnicy pracują razem od wielu lat i utrzymują kontakty towarzyskie od kilkudziesięciu lat, co jest ważnym atutem przedsiębiorstwa i w połączeniu z dużym profesjonalizmem daje ponadprzeciętne efekty.
Spółka wstępuje na nową drogę rozwoju rozpoczynając proces pozyskiwania do grona wspólników oddanych długoletnich i sprawdzonych jej pracowników.
Nam udało się zdobyć kilka „gorących” zdjęć oddających atmosferę spotkania, a także fragment aktu notarialnego, który publikujemy. Prezes zachował stanowisko i dołączył do Spółki jako wspólnik-komandytariusz.
Jak zapewnia Bogdan Pietras, główny udziałowiec Spółki oraz wiernie mu towarzyszący Prezes – Jacek Rutkowski, dzisiejsze spotkanie otwiera drogę do stworzenia z MAT-BUD prężnej organizacji gospodarczej ukierunkowanej na rozwój.
Tajny reporter „MAT-BUD”.