Wielka Gala VIP Magazyn

9/10.10.2020 r. w Sheraton Grand Warsaw, witamy ze zgrozą II falę pandemii COVID-19, którą wkracza do nas i zbiera smutne żniwa a my rzutem na taśmę na Wielkiej VIII Gali VIP Magazyn. Impreza super, wielkie brawa Prezes Mariusz Gryżewski, Agnieszka Gryżewska.
Monika Zamachowska fajnie prowadziła galę, było spore grono Laureatów Tytułu VIP Biznesu, Kultury, Filmu, Muzyki, Dobrych Marek i Produktów oraz Medycyny, Samorządów.
W tym zaszczytnym gronie w najważniejszej kategorii, jak mówią VIP Biznesu znalazł się Prezes Zarządu PW MAT BUD Materiały Budowlane, Przewodniczący Rady Fundacja Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razem Jacek Rutkowski, za dynamiczny rozwój firmy, społeczną postawę i klasę w biznesie.
Dziękuję pięknie kapitule. Gratuluję wszystkim wyróżnionym ( spora grupa znajomych ) w tym Dorota Kuźnicka, Beata Drzazga, Maciej Orłoś, Maciej Orłoś Robert Janowski, Małgorzata Muc, Bożena Dykiel.
Było sporo ciekawych ludzi w tym Senator Krzysztof Kwiatkowski, Robert Sienczewski, znani aktorzy, muzycy, tańce i piękne śpiew Paulina Lewandowska – Szarek.
Andrzej Tarkowski-Kiliszewski Redaktor Naczelny Telewizja ATV spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie z Łukasz Kostrzewski robili ciekawe wywiady.
PW MAT-BUD jak zwykle na TOPie Michal Nowakowski Nowakowska Angelina Maadzia Maadzia Maadzia dobrze się bawią i wygrywają w loterii.
Mnie oczarowała jak zwykle muzyka Pauliny Szarek i Roberta Janowskiego i piękne tańce no i oczywiście tytuł VIPa Biznesu jest moc.
Pozdrawiam
Jacek Rutkowski