Wigilia Bożego Narodzenia w Mat-Bud

20.12.2019 r. w Hotel Rubbens & Monet już tradycyjnie PW Mat-Bud miało Wigilię Bożego Narodzenia 2019 r. Na kolacji spotkała się znacząca większość załogi, pracownicy MAT BUD Materiały Budowlane, kadra kierownicza, wspólnicy i najmłodsze ich pokolenie🌲🎉🎁😊😊☺️

Uroczystość uświetniła dla nas swoim występem Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Górsku pod kierownictwem Pani Dyrektor Agnieszka Witki👏👏👏🎄🎄🎄.
Dziękujemy za piękną muzykę i śpiew, wzruszający występ i wspaniałe kolędy🎤🎼🎹🎷🎺🎸🎻☺️☺️☺️❤️❤️❤️.

Był tradycyjnie opłatek, wsparł nas modlitwą w tej polskiej tradycji Świąt Bożego Narodzenia ks. Józef Ślusarczyk Dyrektor Centrum Edukacji Młodzieży im ks.J.Popiełuszki w Górsku😊😊😊 spędzając z nami ten wyjątkowy dla nas czas❤️🙏🌲🎁. Dziękujemy🌲🌲🌲🙏🙏🙏😍🎁🎁🎁.

Był to wspaniały czas, jeden z nielicznych w roku, kiedy prawie całą Firmą spotkamy się w swoim gronie, wypełnieni wewnętrzną dobrocią, bez licznego grona partnerów biznesowych, osób publicznych i przedstawicieli szerokozrozumianych mediów☺️☺️☺️.

Jako Prezes Zarządu Komplementariusza miałem zaszczyt i przyjemność krótko podsumować kończący się 2019 rok i przedstawić najważniejsze plany na przyszły. Był to w sumie dobry rok dla wszystkich pionów firmy, rok dobrych wyników, zgrania załogi, dobrych relacji z otoczeniem, powtarzalności i przewidywalności🥇🏆🌲🎁👍.

Były symboliczne prezenty, podziękowania a dla mnie prywatnie ściskające za serce, największe miłe zaskoczenie🥰🥰🥰 prezenty-dary serca 🎁🎁🎁od załogi poczynając od Trójmiasta i Łodzi kończąc🥰wręczone tak spontanicznie😍😍😍.

Państwo Bogdan i Elżbieta PietrasJoanna Pietras-Kuczawska, założyciele firmy i główni wspólnicy skierowali do całej załogi dużo życzeń i ciepłych słów oraz gestów za które jako Prezes Zarządu Jacek Rutkowski w imieniu Wszystkich pięknie dziękuję ❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌲🌲🌲🎁🎁🎁.

Imprezie towarzyszyło wiele życzeń, uśmiechów oraz pozytywnych zachowań i mnóstwo dobrze ukierunkowanej energii❤️🌲🎁🥰.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, wspólnie spędzony czas. Organizatorem za świąteczny klimat, pyszne jadło, piękne kolędy, prezenty 🙏🙏🙏😍😍😍.

W imieniu PW Mat- Bud a także Fundacja Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razem wspierającej firmę życzę Wszystkim ludziom na Świecie a szczególnie naszym dobrym znajomym, partnerom biznesowym, działaczom politycznym, samorządowym i społecznikom😍😍😍:

Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2020 r. 🙏🙏🙏🌲🌲🌲🍸🍾💫💫💫

Jacek Rutkowski