WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców

17.10.2020 r. w Airport Hotel Okęcie w Miasto Stołeczne Warszawa odbyła się Wielka Gala wręczenia nagród WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców. Była to już 23 Edycja Ogólnopolskiego Plebiscytu Gospodarczego.
Wielką Galę poprowadzili: Małgorzata Lewińska i Michał Milowicz. Kiedyś znana para z serialu Lokatorzy.
Laureatów nagrody WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców charakteryzuje wysoka jakość oferowanych produktów i usług oraz rzetelność i uczciwość. Firmy, które kierują się tymi zasadami, zyskują opinię przedsiębiorców wiarygodnych , zasługujących na zaufanie klientów i partnerów. Cechy te nabierają szczególnego znaczenia obecnie, w dobie dużej zmienności warunków prowadzenia biznesu.
Wśród laureatów był MAT BUD Materiały Budowlane. Dziękujemy za wyróżnienie kapitule.
Gwiazdą wieczoru XXIII Gali rozdania nagród WIKTORIA była Dominika Zamara.
Fenomenalny sopran, który odkryli włoscy mistrzowie i w którym zakochał się świat. Dominika Zamara uważana jest dziś za jedną z najwybitniejszych śpiewaczek operowych na świecie. Występuje na deskach najznakomitszych teatrów. Włosi mówią o niej „fenomenalny sopran”. 10 lat temu przybyła do Włoch, aby uczyć się śpiewu w ojczyźnie Bel Canto. Dzisiaj to ona uczy śpiewaków we Włoszech technik wokalnych, a kompozytorzy z całego globu zabiegają o współpracę z nią.
Wystąpiła również Grupa Eventowa DGRO Crew – Digerido pod kierunkiem Damian Cetera. Tancerze są ze Śląska. W skład zespołu wchodzi 14 profesjonalnych tancerzy, w tym również instruktorzy i właściciele szkół tańca. Grupa ma za sobą współpracę z wieloma artystami scenicznymi z różnych gałęzi szeroko pojętej branży rozrywkowej. Odbył się również pokaz kolekcji firmy Anna Cichosz, konkurs pięknego pisania zorganizowany przez firmę PARKER oraz aukcja charytatywna obrazu Roussana Alex-Nowakowska.
Obraz udało się wylicytować Prezesowi Jacek Rutkowski.
Przy okazji Prezes wyróżnił pamiątkowym medalem Marszałka Józefa Piłsudskiego wspaniałą artystkę Dominika Zamara
oraz Redaktora Naczelnego Telewizja ATV spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie Andrzej Tarkowski-Kiliszewski.
Brawo Peace Ambassador Angelika Jarosławska Sapieha, Peaceful Mind Peaceful Life.
W wielkiej Gali oprócz laureatów i ich gości, uczestniczyli przedstawiciele władz państwowych, samorządowych, parlamentarzyści oraz ludzie ze świata nauki, kultury i mediów.
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym, bardzo dobrze bawiliśmy się, mieliśmy stolik nr 1 z Pawłem Poncyljuszem