Wilczyce zwycięskie w meczu z liderem

Gratulujemy!
Relacja z meczu pod redakcją Maciej Obuchowicz.

WILCZYCE ZWYCIĘSKIE W MECZU Z LIDEREM.
Stało się! Publiczność we Włocławku dzisiaj oglądała naprawdę świetne widowisko za sprawą zwycięstwa Wilczyc Włocławska Akademia Piłkarska w meczu WAP & Pogoń Gościniec nad Wisłą Tczew KS Pogoń „Gościniec nad Wisłą” Tczew 2:1 (0:0)
W 63 minucie nasz zespół objął prowadzenie po rzucie rożnym. Bramkę zdobyła obrończyni, Swietłana Budnik⚽️👏👏👏, strzelając pierwszą bramkę we Włocławku.
Radość Wilczyc nie trwała długo, bowiem chwilę później padła bramka na 1:1, za sprawą Łucji Tabor. Na szczęście podopieczne Jarosław Chwiałkowski przycisnęły rywala, czego efektem był wywalczony przez Darię Jóźwiak rzut karny, który został zamieniony na bramkę przez Marta Filipowicz⚽️👏👏👏
Po meczu prezes firmy MAT BUD Materiały Budowlane Jacek Rutkowski wręczył nagrodę MVP meczu, w formie prezentu, zdjęcie z autografem naszego symbolu Zwycięstwa Czterokrotnego Mistrza Świata w rzucie młotem Paweł Fajdek🥇🥇🥇🏆💪 z mistrzostw świata,jest na nim moc🥇💪💪💪. Pamiątka trafiła do Swietłany Budnik, która nie kryła radości po wygranym meczu.

„Czuję siłę, myślę, że dałam drużynie dobry impuls.
Wszystkie byłyśmy zadowolone, wierzyłyśmy w siebie od pierwszych minut.” – mówiła Budnik.

Mecz poprzedziła również inna ważna uroczystość, mianowicie kapitan zespołu, Oliwia Frontczak rozegrała 100 meczów w barwach WAPu Włocławek🎂💥☄️💫, za co otrzymała od władz klubu pamiątkową koszulkę👏👏👏.
„Dzisiejsze zwycięstwo dedykuję kibicom, których kocham z całego serca. To duma i zaszczyt tu grać, chciałabym zostać tu tak długo jak możliwe!” – komentowała Frontczak.

Szkoleniowiec Jarosław Chwiałkowski w rozmowie ze mną mówił, że rozpiera go duma.
„Gramy dla takich chwil. Przygotowujemy się nieraz rok czasu, by zagrać taki mecz. Mecze z liderem tabeli rządzą się swoimi prawami. Dziewczyny pokazały walkęna całym boisku, dlatego zeszliśmy z boiska zwycięskie. Cały zespół zasługuje na pochwałę, dziewczyny włożyły ogromny wysiłek w ten mecz, ale się opłacało.”

Za tydzień gramy w Stargardzie (woj. Zachodnio-pomorskie) z miejscowymi Błękitnymi. Drużyna ta zamyka ligową tabelę, bez zdobyczy punktowych. Liczymy na kolejną wygraną.

To był piękny mecz, wspaniałe widowisko, drużyna ma duże szanse na I miejsce w II lidze i awans do I ligi czego serdecznie życzę 🥇🏆🥁🥁🥁.
Ja też dostałem wyjątkową nagrodę, piłkę z autografami gwiazd🤩🤩🤩. Pięknie dziękuję👍❤️👍.
Jan Jastrzębski, Jarosław Chwiałkowski jest moc⚽️