XXVIII Edycja Welconomy

21.06.2021 r. był wyjątkowo ważnym i pracowitym dniem.
Oczywiście w Kujawsko-Pomorskie królowała XXVIII Edycja Welconomy od lat organizowana w Mój Toruń, w dużej mierze dzięki Jacek Janiszewski i Prezydent Torunia Michał Zaleski ale także Panu Marszałkowi Piotr Całbecki.
Pan Wojewoda Mikołaj Bogdanowicz wsparł imprezę nie tylko formalnie ale i merytorycznie prowadząc osobiście jeden z paneli dyskusyjnych. Aktywny w tej kwestii był również Członek Zarządu naszego Województwa Sławomir Kopyść. Nie sposób wymienić wszystkie Osobistości i Osobowości obecne na Forum.
Ja niestety musiałem pogodzić swój udział w dwóch ważnych także dla mnie osobiście, wydarzeniach.
Był też bardzo miły akcent dla mnie piąty tytuł Biznesmena Roku i 30-lecia IP-H, w tym drugi z kolei Biznesmen Roku ze złotą pieczęcią i I miejscem. Gratuluję laureatom i dziękuję Kapitule za zaszczytne wyróżnienie.
Nie było czasu na świętowanie bo nasz udział w Welconomy od kilku lat jest ważny. Tegoroczna edycja zawiera ważny element współpracy z zagranicą i również PW MAT- BUD pod patronatem Forum i Prezesa Stowarzyszenie Integracja i Współpraca, Jacka Janiszewskiego, z pomocą Agata Płachetko, podpisało list intencyjny z Firmą TOPS, Pana Witalija Święcickiego TOPS z Pawłodaru-Kazachstan. Inicjatywa ta została wsparta przez Polsko-Kazachstańska Izba Handlowo-Przemysłowa, z Prezesem Panem Piotr Guzowski na czele.
Odbyliśmy miłe pierwsze spotkanie, były upominki i ustalenia, że wkrótce widzimy się na roboczo.
I na koniec miły akcent z Ania Ania i z przyjaciółmi, Agnieszka Celmer, Joanna Woźniak, rozpoczęte Artystyczna Bistro, miły spacer po Stary Rynek Torun, Poland., Starówka Toruń, Toruń Miasto No i na koniec Bankiet Centrum Kultury Dwór Artusa. Super jadło z Agro-Sieć Sp. z o.o ( Piotr dzięki) i Karczma Gęsia Szyja.
Pozdrawiamy wszystkich uczestników Welconomy i napotkanych wielu znajomych, także tych rzadziej widzianych Pan Przewodniczący, Premier Jerzy Buzek, Michal Kleiber Przewodniczący Komitetu Badań Naukowych, Prezes Polska Akademia Nauk, Elżbieta Mączyńska Prezes Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, Ryszard Bober, Michał Ramlau, Jakub Janiszewski, Jędrzej Janiszewski, Stanisław Rakowicz, Jan Mrozowski i wielu, wielu innych.
Było super, klimatycznie, elegancko, z klasą