Z wizytą w oddziałach w Trójmieście

W dniu 25.11.2020 r. po długiej przerwie w wizytowaniu oddziałów PW MAT BUD Materiały Budowlane, z powodu zagrożeń Covid-19, jako „cudownie ozdrowiony i odporny” Prezes Zarządu Jacek Rutkowski z Maadzia Maadzia Maadzia odwiedziłem:
– Oddział Handlowy PW Mat-Bud w Gdyni ul. Hutnicza 25A- https://matbud-torun.pl/gdynia/
– Oddział Handlowy PW Mat-Bud w Gdańsk- Kowalach ul. Glazurowa 9 – https://matbud-torun.pl/gdansk/.
Muszę z cała szczerością powiedzieć, że atmosfera, wyniki, zatowarowanie są super. Jest moc, co widać też na fotkach.
Dziękuję za to wszystko w szczególności załogom z dyrektorami Kamil Tryk i Krzysztof Marcinkowski na czele. Paweł Andrzejewski
dyrektor ds. sprzedaży PW MAT-BUD dziękuję przede wszystkim Tobie za kawał dobrej roboty oraz logistyce. Cóż nie byłoby jednak tego wszystkiego gdyby nie nasi kochani klienci no i oczywiście koniunktura Trójmiasta. Za to wszystko poszliśmy na koniec podziękować Neptunowi.
Ulica długa i okolice robią jednak smutne wrażenie, mało jest placów budowy w stosunku do minionych lat.
Wróćmy jednak do Świąt Bożego Narodzenia 2020 r. , które już blisko. W oddziałach omówiliśmy co robimy dla partnerów biznesowych i jak ma wyglądać Wigilia w dobie pandemii i w kontekście zapowiedzi u szczytu władzy. Wiadomo dystans społeczny, maseczki, zakaz zgromadzeń i kontaktów, masakra.
Moi kochani wiecie, że jestem w miarę rozsądny i dobro, bezpieczeństwo, życie i zdrowie załogi i odwiedzających nas są najważniejsze.
Aleeee też żeby być liderem, najlepszym z najlepszych trzeba być trochę innowacyjnym, umieć słuchać mądrych ludzi i wybierać mądre rozwiązania tak więc mała prośba o komentarze i sugestie jak ma wyglądać wigilia. Ja trochę dla żartu, kpiny zainicjowałem trzy możliwe scenariusze.
Nie obchodzimy centralnie świąt, wszędzie maseczki, dezynfekcja, wręczamy prezenty klientom zgodnie z obostrzeniami Covid-19. Oddziały mają własne wigilie, prezenty, premie, maseczki wg uznania. Dla bardziej ostrożnych dystans, dezynfekcja wszystko w masaczkach, zero konsumpcji, dramat.
No i oczywiście trzeci scenariusz jak z filmu szpiegowskiego. Ten przećwiczyliśmy w Oddziale w Kowalach czarne auta, opuszczone szyby, maski, czapki, okulary, dezynfekcja, no i spotkanie w autach na uboczu. Kojarzę takie spotkania o innym charakterze z z filmu ale jakiego nie powiem ale coś tam widać na zdjęciach.
Jacek Rutkowski
Ps. Jakby co to Fundacja Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razem pomoże
Ps. Święta Bożego Narodzenia już wkrótce tak więc były już takie małe prezenty świąteczne dla rodziny Ireny i Kamila Tryk a dla Dyrektora Marcinkowskiego miodzik profilaktyczny i kultowe piwko z Mój Toruń.
Dla sentymentalnych na końcu zdjęcia i linki do Wigili PW MAT-BUD 2017-2019