Zwycięstwo drużyny PW Mat-Bud w halowej piłce nożnej

W dniu 9.03.2019 r. w Białych Błotach odbył się już tradycyjnie drugi turniej halowej piłki nożnej dla firm zrzeszonych w Pomorsko-Kujawskiej Izbie Budownictwa⚽️⚽️⚽️??????.
Zawody odbyły się w siedzibie GKS Spójnia Białe Błota. Super Klub, ma dobre wyniki i tradycje.
MAT BUD Materiały Budowlane było jednym ze sponsorów zawodów.
Mat-Bud Robotnik Toporzysko nasza drużyna również uczestniczyła w rozgrywkach z Prezesem Zarządu Jacek Rutkowski ostro zagrzewających do walki na trybunach⚽️⚽️⚽️???????

Chłopaki dzięki za dobrą grę i sportową postawę. Zabawa była wyśmienita atmosfera jak na mistrzostwach świata i wszyscy się dobrze bawili. Było dużo emocji, goli, sędziowie też mieli sporo pracy bo poziom gry był wyrównany a drużyny grały naprawdę z poświęceniem – taki był duch walki⚽️?????. Wielki szacun dla zawadników ale i kobiców, prezesów firm wystawiających drużyny, którzy pomimo natłoku obowiązków i trudnych czasów znaleźli czas aby wziąć udział w turnieju i wszyscy byli „fair play”⚽️????????
Na koniec były puchary, fajne nagrody dla wszystkich i wojskowa grochówka???
Prezes Izby Andrzej Cieślik dzielnie zarządzał na wszystkich polach.
Cieszę się , że jak zwykle byli nasi przyjaciele i partnerzy drużyny z TS Gotowski Towarzystwo Sportowe Gotowski z Bydgoszczy z Marek Gotowskina czele, nasz bardzo dobry partner handlowy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EBUD – Przemysłówka z Prezesem Zarządu Andrzejem Wosikiem i członkiem zarządu Włodzimierzem Karolczakiem⚽️❤️?. Gratuluję kolegom dobrego poziomu gry a dodatkowo Firmie E-bud zajęcia III miejsca ⚽️???????Oczywiście był też jak zwykle z wielkim sercem do sportu Prezes Sp. z o.o Elwind w Bydgoszczy Zygmunt Kozłowski ⚽️❤️?.
Jako szósta grała, nowa firma w rozgrywkach, grała drużyna P.P.B.H. Rembis Sp. z o.o. w Janikowie i zajęła dobre IV miejsce⚽️????

Super grała drużyna z firmy Clean office sp. z o.o. z Bydgoszczy z Andrzej Barańczyk na czele. Zajęła II miejsce ⚽️??????? i dzielnie walczyła o pierwsze miejsce.

Największą niespodzianką turnieju było jednak ZWYCIĘSTWO ⚽️⚽️⚽️???????⚽️⚽️⚽️
DRUŻYNY PW MAT-BUD ???❤️❤️❤️???

BRAWO DRUŻYNA BRAWO KAPITAN Adrian Hoffmann⚽️??❤️???? ???

BRAWO NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU Z MAT-BUD Z NR 9 Mateusz Kaczmarek⚽️??❤️???? ???

Chłopaki gratuluję Wam i pięknię dziękuję⚽️?????? ??Sprawiliście całemu Mat-Budowi wielką radość i powód do dumy⚽️?????❤️????

Dziękuję Arsanit Polska i Wojciech Szatkowski za wsparcie rzeczowe i duchowe❤️???

Nasz skład osobowy:

Buczkowski Sławomir
Hoffmann Adrian (kapitan)
Hoffmann Sebastian (bramkarz)
Kaczmarek Mateusz (najlepszy zawodnik turnieju)
Michalski Radosław
Młodecki Adrian
Olszewski Krzysztof
Pietras Przemysław
Woźniak Władysław