Zwycięstwo Jacka Rutkowskiego w ogólnopolskim plebiscycie na Osobowość Roku 2019

Gratulujemy Panu Prezesowi Jackowi Rutkowskiemu zwycięstwa w ogólnopolskim plebiscycie na Osobowość Roku 2019 w kategorii Działalność społeczna i charytatywna.

Ogólnopolski Plebiscyt na Osobowość Roku 2019 zorganizowany przez Polska Press Grupa a także nasze Redakcje Gazeta Pomorska Express Bydgoski i Nowości wśród czytelników Koncernu dobiegł końca💫💫💫.

Cóż zdobyłem Tytuł Osobowości 2019 r. Kraju w Kategorii Działalność Społeczna i Charytatywna🥇🥇🥇☄️☄️☄️💥💥💥💫💫💫👍❤️👍.
Jednak Koronawirus przyćmił wszystko i w tej chwili światowa epidemia, tragedia wypełnia moje serce i rozum ale apeluję do wszystkich o zrozumienie i poddanie się wytycznym i zakazom w walce z tą zarazą dla dobra nas wszystkich i przyszłych pokoleń🙏🙏🙏❤️❤️❤️.
Apeluję również o wspieranie inicjatyw w walce z epidemią❤️❤️❤️.
Dziękuje Wam Kochani, za wsparcie, a szczególnie za oddane głosy🙏🙏🙏😍😍😍❤️❤️❤️.

A wracając do Plebiscytu, tym roku zostałem nominowany przez Kapitułę konkursu w kategorii Działalność społeczna i charytatywna. Jestem wzruszony, że moje działania na rzecz społeczeństwa zostały tak wysoko docenione❤️❤️❤️😍😍😍

Jestem wzruszony zwycięstwem w całym Kraju, w kategorii Działalność społeczna i charytatywna i ilością oddanych na mnie głosów, wynik – 13.857 głosów🥇🥇🥇.

Udało mi się powtórzyć sukces z ubiegłego roku dzięki głosom przyjaciół, znajomych, zwykłych ludzi🙏🙏🙏❤️❤️❤️😍😍😍 Jestem z tego powodu wzruszony i szczęśliwy. Jeszcze raz dziękuje wszystkim za oddane głosy ❤️❤️🌹🌹🌹

Dziękuję wspólnikom Bogdanowi, Elżbieta Pietras i Joanna Pietras-Kuczawska za wsparcie, dzięki PW. Mat-Bud mogę wspierać ludzi najbardziej potrzebujących. Dziękuje Wam Kochani, a szczególnie załodze MAT BUD Materiały Budowlane za oddane głosy i poparcie🙏🙏🙏😍😍😍

Szczególne podziękowania ślę Joanna DuraPaweł Andrzejewski a także Michałowi Nowakowskiemu i Maciejowi Trojanowskiemu, wszyscy z MAT BUD Materiały Budowlane 🌹😍👍❤️👍
To jest nasz wspólny sukces. 👍❤️👍❤️👍 Jesteśmy liderem w kraju👍❤️👍❤️👍 Dziękuję za wszystkie głosy🙏🙏🙏❤️❤️❤️.

W imieniu Fundacja Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razem jako Przewodniczący Rady i Jacek Rutkowski gratuluję wszystkim zdobywcom tytułu Osobowości Kraju i laureatom Plebiscytu Ogólnopolskiego a szczególnie osobom z naszego województwa Kujawsko-Pomorskie zdobywcom drugich miejsc, Joanna Woźniak w kategorii Biznes i Agata Misiak w kalorii Kultura 👏👏👏

Jak wcześniej zapowiadałem główną nagrodę z tego etapu przekażę Przyjaciołom Przemysław Magdalena Kozłowscy, Magda niech to też będzie prezent urodzinowy dla Ciebie🌹🌹🌹😍😘👩‍❤‍👨.

Jako dumny mieszkaniec Toruń MiastoToruń Moje Miasto tytuł Osobowości Kraju dedykuję wspaniałemu Panu Prezydent Torunia Michał Zaleski, który dość często inspiruje mnie do działania.
Również czuję się biznesowo i społecznie bliski Miasto Bydgoszcz Moje Miasto Bydgoszcz i jako Osobowość będę je wspierał z Panem Prezydentem Rafał Bruski👍❤️👍.

Mam nadzieję, że pomimo trudnych czasów będę dobrym ambasadorem w zakresie działalności społecznej oraz charytatywnej i Panowie Mikołaj Bogdanowicz oraz Piotr Całbecki jako reprezentanci ważnych instytucji w RP będą czasami pamiętać, że jest w ich Małej Ojczyźnie ktoś taki🤔🤔🤔.

Dziękuję wszystkim, tym najbliższym, anonimowym,którzy byli i są przy mnie👍❤️👍.

Niestety koronawirus to nasze główne zmartwienie. Postaram się w najbliższym czasie podjąć działania w zakresie zwalczania epidemii ❤️❤️❤️ i apeluję do wszystkich ludzi dobrej woli o wspieranie walki z epidemią a na razie filmik instruktażowy w załączniku🤗🤗🤗.

Linki do Gal wojewódzkich w jakich uczestniczyłem:

https://www.facebook.com/jacek.rutkowski.7758/posts/439245786820956?__tn__=K-R

https://www.facebook.com/jacek.rutkowski.7758/posts/222172388528298

https://www.facebook.com/100022066141429/posts/688501541895378/?d=n

Będzie dobrze😍❤️🥰😇🙏👍❤️👍