Artykuły, materiały budowlane i sklepy ogólnobudowlane – oddział w Bydgoszczy

sklep materiałów budowlanych - Bydgoszcz

Oddział w Bydgoszczy – to hurtownia należąca do dużej firmy handlowo-produkcyjnej z branży budowlanej specjalizującej się w zakresie kompleksowej obsługi budownictwa w niezbędne materiały. Jako skład oraz sklep dbamy o maksymalny profesjonalizm naszej oferty i usług. Hurtownia posiada mobilną kadrę z dużym doświadczeniem branżowym i jest ukierunkowany na wszechstronną obsługę firm wykonawczych, klientów indywidualnych, dużych i małych inwestycji w Bydgoszczy i okolic, ale również całego kraju. Dobór cen jest precyzyjnie dopasowany do wyselekcjonowanych materiałów. Dzięki temu tzw. budowlanka w Bydgoszczy i okolicach ma dostęp do najlepszych towarów na rynku!

Oferta sklepu budowlanego

Szeroki asortyment materiałów budowlanych dostępny w hurtowni i sklepie pozwala zaopatrzyć budowę we wszelkie materiały niezbędne dla budownictwa, beton, stal, materiały ścienne, elewacyjne, pokrycia dachowe, izolacje, materiały budowlane do wykończenia wnętrz, sufity podwieszane czy inne towary potrzebne w budowlance. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się nowoczesny węzeł betoniarski macierzystej firmy ukierunkowany na obsługę hurtowni i jej klientów. Oddział, jako kluczowy dystrybutor największych producentów z branży, posiada w ciągłej ofercie wyroby między innymi takich producentów jak:

  • Wienerberger – Porotherm , Koramic , Terca,
  • Solbet – beton komórkowy, chemia budowlana,
  • Xella – Silka, Ytong,
  • Baumit – chemia budowlana, mieszalnia farb i tynków, Kreisel – chemia budowlana, mieszalnia farb i tynków, Atlas – chemia budowlana,
  • Isover, Petralana, Rockwool, Arsanit, Swisspor – izolacje,
 • Koramic, Creaton, Bogener, Pruszyński, Balex Metal – pokrycia dachowe.

Chcemy oferować więcej opcji niż inne składy i sklepy budowlane, dopasowując się do potrzeb naszych klientów. Sprawdź nasz cennik i przegląd artykułów. Z pewnością znajdziesz wśród nich odpowiednie towary, które będą pasować do realizowanego przez Ciebie projektu. Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klientów, dlatego przedstawiamy im rozmaite opcje, wiedząc, że w tej branży czasami potrzebne są niestandardowe rozwiązania.

e-mail: matbud6@matbud-torun.pl

Dyrektor oddziału

Bartłomiej Grabowski – Dyrektor oddziału
tel. 603-544-334
e-mail: grabowskib@matbud-torun.pl

Dział handlowy

 

Robert Świekatowski – Specjalista ds. sprzedaży
tel. 601-142-144
e-mail: swiekatowskir@matbud-torun.pl

Paweł Grochala – Handlowiec
tel. 510-935-118
e-mail: grochalap@matbud-torun.pl

Teresa Pasera – Handlowiec
tel. 601-140-144
e-mail: paserat@matbud-torun.pl

Monika Heba – Handlowiec
tel. 601-536-503
e-mail: hebam@matbud-torun.pl

Dział obsługi inwestycji

Sławomir Stogiński – Zastępca Dyrektora ds. obsługi inwestycji
tel. 691-949-566
e-mail: stoginskis@matbud-torun.pl

Krzysztof Drozdowski – Specjalista ds. obsługi inwestycji
tel. 508-896-861
e-mail: drozdowskik@matbud-torun.pl

Patrycja Astukiewicz – Kasjer / Sprzedawca
tel. 508-896-961
e-mail: astukiewiczp@matbud-torun.pl

Rafał Żywiałowski – Kierownik magazynu
tel. 661-505-052

Hurtownia MAT-BUD Bydgoszcz – sklep z materiałami do różnych prac budowlanych

W szerokiej gamie asortymentowej sklepu oddziału w Bydgoszczy są materiały budowlane potrzebne do realizacji różnych etapów projektów inwestycyjnych. W hurtowni można zamówić produkty do:

 • postawienia obiektu w stanie surowym i zamkniętym (cegły, bloczki zaprawy murarskie, spoiwa cementowe, wapno hydratyzowane, drzwi, okna, podłogi, dachy, rynny),
 • wykańczania pomieszczeń (grunty, tynki, gładzie, masy szpachlowe, farby, emulsje, fugi, płyty gipsowo-kartonowe, kleje, pianki montażowe),
 • ocieplenia budynków (wełny mineralne, szklane, styropiany fasadowe, uszczelniacze).

ak widać, zakres naszej oferty jest bardzo szeroki i znajdują się w niej wszystkie produkty, które są niezbędne w pracach remontowych oraz innych podobnych. W zależności od potrzeb służymy konsultacjami, by wspólnie z klientem dobrać najlepsze towary, które sprawdzą się w danej inwestycji. W ten sposób zapewniamy jakość tych realizacji oraz gwarantujemy ich żywotność.

Chcesz rozpocząć budowę swojego domu? Planujesz remont mieszkania? Jesteś właścicielem firmy realizującej projekty inwestycyjne? Zapraszamy do naszego sklepu z branży budowlanki. Hurtownia budowlana w Bydgoszczy to miejsce, w którym kupisz wysokiej jakości materiały renomowanych producentów. Codziennie przybywają do nas nowe artykuły. Mamy korzystne ceny. Odwiedź nasz market!

Market z izolacyjnymi materiałami do budowy i remontu

W budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym ważną rolę odgrywają budowlane materiały termoizolacyjne. Dzięki nim budynki stają się energooszczędne i efektywne ekonomicznie w użytkowaniu. Odpowiednia izolacja fundamentów, ścian, dachów, stropów i przewodów kominowych zapewnia utrzymanie korzystnego współczynnika przenikania ciepła w obiekcie. W rezultacie w okresie zimowym niestraszne są mrozy, natomiast latem nie dokucza wysoka temperatura.

Budowlanka Bydgoszcz

Sklep budowlany w Bydgoszczy oferuje materiały niezbędne do wykonania izolacji przeciwwilgociowej i przeciwwodnej. W efekcie skutecznie zabezpieczysz budynek przed penetracją pary wodnej, działaniem wody naporowej, opadowej i artezyjskiej oraz przenikaniem wilgoci. W markecie kupisz rzeczy potrzebne w różnych obszarach budowlanki, m.in. specjalistyczne folie – do uszczelniania tarasów, balkonów, pokryć dachowych i pomieszczeń mokrych (łazienek, suszarni, pralni); mineralne zaprawy – do zabezpieczenia różnych powierzchni; preparat bitumiczne – stosowane do hydroizolacji części budynków stykających się z gruntem.

Jesteś klientem indywidualnym albo firmą działającą w sektorze tzw. budowlanki i masz pytania lub chcesz porozmawiać o ofercie? Skontaktuj się z naszym sklepem. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji i chętnie pomogą! Mat-Bud to markety i hurtownie budowlane, które w różnych miastach oferują najlepsze ceny i profesjonalne doradztwo. Sprawdź nasze możliwości i przekonaj się, jak wiele zyskasz, korzystając z profesjonalnych usług, gwarantujących odpowiednią klasę wykorzystywanych produktów. To bardzo istotne, by dobierać tego typu wyroby i akcesoria świadomie lub korzystać z zawodowej pomocy osób z wieloletnim doświadczeniem w tej branży i świadomych, z czym się ona wiąże.

W budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym ważną rolę odgrywają budowlane materiały termoizolacyjne. Dzięki nim budynki stają się energooszczędne i efektywne ekonomicznie w użytkowaniu. Odpowiednia izolacja fundamentów, ścian, dachów, stropów i przewodów kominowych zapewnia utrzymanie korzystnego współczynnika przenikania ciepła w obiekcie. W rezultacie w okresie zimowym niestraszne są mrozy, natomiast latem nie dokucza wysoka temperatura. Wszystkie te materiały znajdziesz w sklepach związanych z budowlanką i umożliwią Ci one skuteczne zrealizowanie założeń danego projektu.

Masz pytania lub chcesz porozmawiać o ofercie z zakresu budowlanki? Skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji i chętnie pomogą! Mat-Bud to sklepy i hurtownie budowlane, które w różnych miastach oferują najlepsze ceny i profesjonalne doradztwo. Sprawdź nasze możliwości. Na przykład razem z nami możesz wykonać pokrycie dachowe. To niezwykle ważny element każdej konstrukcji, dlatego też warto położyć go, stosując odpowiednie towary, gwarantującego jego szczelność oraz żywotność. To doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto pragnie połączyć funkcjonalność z atrakcyjną ceną, jaką gwarantujemy w naszych sklepach.

Sklep budowlany – materiały i artykuły do każdego typu budownictwa

W ofercie naszej hurtowni w Bydgoszczy mamy wszystkie niezbędne materiały do realizacji projektów inwestycyjnych w budownictwie:

 • mieszkaniowym,
 • handlowo-usługowym
 • sportowo-rekreacyjnym,
 • wypoczynkowo-turystycznym.

Sklepy Mat-Bud to hurtownie i markety budowlane, które w Bydgoszczy i innych oddziałach oferują zróżnicowany asortyment pochodzący od sprawdzonych dostawców z obszaru tak zwanej budowlanki. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży i współpraca z renomowanymi producentami pozwalają nam na zaoferowanie najlepszych cen i szerokiego wyboru produktów potrzebnych do budowy remontu i wykańczania różnych budynków. Kupuj w materiały w promocjach i nie przepłacaj!