Artykuły, materiały budowlane i sklepy ogólnobudowlane – oddział w Bydgoszczy

sklep materiałów budowlanych - Bydgoszcz

Oddział w Bydgoszczy – to hurtownia należąca do dużej firmy handlowo-produkcyjnej z branży budowlanej specjalizującej się w zakresie kompleksowej obsługi budownictwa w niezbędne materiały budowlane. Jako skład dbamy o maksymalny profesjonalizm naszej oferty i usług. Hurtownia posiada mobilną kadrę z dużym doświadczeniem branżowym i jest ukierunkowany na wszechstronną obsługę firm wykonawczych, klientów indywidualnych, dużych i małych inwestycji w Bydgoszczy i okolic, ale również całego kraju. Dobór cen jest precyzyjnie dopasowany do wyselekcjonowanych materiałów. Dzięki temu tzw. budowlanka w Bydgoszczy i okolicach ma dostęp do najlepszych towarów na rynku!

Oferta sklepu budowlanego

Szeroki asortyment materiałów budowlanych dostępny w hurtowni pozwala zaopatrzyć budowę we wszelkie materiały niezbędne dla budownictwa, beton, stal, materiały ścienne, elewacyjne, pokrycia dachowe, izolacje, materiały budowlane do wykończenia wnętrz, sufity podwieszane. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się nowoczesny węzeł betoniarski macierzystej firmy ukierunkowany na obsługę hurtowni i jej klientów. Oddział, jako kluczowy dystrybutor największych producentów z branży budowlanej, posiada w ciągłej ofercie wyroby między innymi takich producentów jak:

  • Wienerberger – Porotherm , Koramic , Terca,
  • Solbet – beton komórkowy, chemia budowlana,
  • Xella – Silka, Ytong,
  • Baumit – chemia budowlana, mieszalnia farb i tynków, Kreisel – chemia budowlana, mieszalnia farb i tynków, Atlas – chemia budowlana,
  • Isover, Petralana, Rockwool, Arsanit, Swisspor – izolacje,
 • Koramic, Creaton, Bogener, Pruszyński, Balex Metal – pokrycia dachowe.

Chcemy oferować więcej opcji niż inne składy i sklepy budowlane, dopasowując się do potrzeb naszych klientów. Sprawdź nasz cennik i przegląd artykułów.

e-mail: matbud6@matbud-torun.pl

Dyrektor oddziału

Bartłomiej Grabowski – Dyrektor oddziału
tel. 603-544-334
e-mail: grabowskib@matbud-torun.pl

Dział handlowy

Robert Świekatowski – Specjalista ds. sprzedaży
tel. 601-142-144
e-mail: swiekatowskir@matbud-torun.pl

Paweł Grochala – Handlowiec
tel. 510-935-118
e-mail: grochalap@matbud-torun.pl

Patryk Borowy – Handlowiec – magazynier
tel. 514-930-432
e-mail: borowyp@matbud-torun.pl

Teresa Pasera – Handlowiec
tel. 601-140-144
e-mail: paserat@matbud-torun.pl

Dział obsługi inwestycji

Sławomir Stogiński – Zastępca Dyrektora ds. obsługi inwestycji
tel. 691-949-566
e-mail: stoginskis@matbud-torun.pl

Krzysztof Drozdowski – Kierownik oddziału ds. inwestycji
tel. 508-896-861
e-mail: drozdowskik@matbud-torun.pl

Patrycja Astukiewicz – Kasjer / Sprzedawca
tel. 508-896-961
e-mail: astukiewiczp@matbud-torun.pl

Rafał Żywiałowski – Kierownik magazynu
tel. 661-505-052

Hurtownia MAT-BUD Bydgoszcz – sklep z materiałami do różnych prac budowlanych

W szerokiej gamie asortymentowej marketu oddziału w Bydgoszczy są materiały budowlane potrzebne do realizacji różnych etapów projektów inwestycyjnych. W hurtowni można zamówić produkty do:

 • postawienia obiektu w stanie surowym i zamkniętym (cegły, bloczki zaprawy murarskie, spoiwa cementowe, wapno hydratyzowane, drzwi, okna, podłogi, dachy, rynny),
 • wykańczania pomieszczeń (grunty, tynki, gładzie, masy szpachlowe, farby, emulsje, fugi, płyty gipsowo-kartonowe, kleje, pianki montażowe),
 • ocieplenia budynków (wełny mineralne, szklane, styropiany fasadowe, uszczelniacze).

Chcesz rozpocząć budowę swojego domu? Planujesz remont mieszkania? Jesteś właścicielem firmy realizującej projekty inwestycyjne? Zapraszamy do naszego sklepu. Hurtownia budowlana w Bydgoszczy to miejsce, w którym kupisz wysokiej jakości materiały renomowanych producentów. Codziennie przybywają do nas nowe artykuły. Mamy korzystne ceny. Odwiedź nasz market!

Market z izolacyjnymi materiałami do budowy i remontu

W budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym ważną rolę odgrywają budowlane materiały termoizolacyjne. Dzięki nim budynki stają się energooszczędne i efektywne ekonomicznie w użytkowaniu. Odpowiednia izolacja fundamentów, ścian, dachów, stropów i przewodów kominowych zapewnia utrzymanie korzystnego współczynnika przenikania ciepła w obiekcie. W rezultacie w okresie zimowym niestraszne są mrozy, natomiast latem nie dokucza wysoka temperatura.

Budowlanka Bydgoszcz

Sklep budowlany w Bydgoszczy oferuje materiały niezbędne do wykonania izolacji przeciwwilgociowej i przeciwwodnej. W efekcie skutecznie zabezpieczysz budynek przed penetracją pary wodnej, działaniem wody naporowej, opadowej i artezyjskiej oraz przenikaniem wilgoci. W markecie kupisz m.in. specjalistyczne folie – do uszczelniania tarasów, balkonów, pokryć dachowych i pomieszczeń mokrych (łazienek, suszarni, pralni); mineralne zaprawy – do zabezpieczenia różnych powierzchni; preparat bitumiczne – stosowane do hydroizolacji części budynków stykających się z gruntem.

Jesteś klientem indywidualnym albo firmą działającą w sektorze tzw. budowlanki i masz pytania lub chcesz porozmawiać o ofercie? Skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji i chętnie pomogą! Mat-Bud to markety i hurtownie budowlane, które w Bydgoszczy i innych miastach oferują najlepsze ceny i profesjonalne doradztwo. Sprawdź nasze możliwości

Masz pytania lub chcesz porozmawiać o ofercie? Skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji i chętnie pomogą! Mat-Bud to markety i hurtownie budowlane, które w Bydgoszczy i innych miastach oferują najlepsze ceny i profesjonalne doradztwo. Sprawdź nasze możliwości

Sklep budowlany – materiały i artykuły do każdego typu budownictwa

W ofercie naszej hurtowni w Bydgoszczy mamy wszystkie niezbędne materiały do realizacji projektów inwestycyjnych w budownictwie:

 • mieszkaniowym,
 • handlowo-usługowym
 • sportowo-rekreacyjnym,
 • wypoczynkowo-turystycznym.

Sklepy Mat-Bud to hurtownie i markety budowlane, które w Bydgoszczy i innych oddziałach oferują zróżnicowany asortyment pochodzący od sprawdzonych dostawców. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży i współpraca z renomowanymi producentami pozwalają nam na zaoferowanie najlepszych cen i szerokiego wyboru produktów potrzebnych do budowy remontu i wykańczania różnych budynków. Kupuj w materiały w promocjach i nie przepłacaj!