Gdynia – hurtownia i materiały budowlane

Gdynia – hurtownia i materiały budowlane

Hurtownia budowlana w Gdyni

Wiemy, że zapotrzebowanie na materiały budowlane utrzymuje się nieustannie na tym samym poziomie. Podczas gdy rośnie ilość miejsc, gdzie można uzyskać tanie rozwiązania, istnieje jednak potrzeba na takie składy budowlane, które będą w stanie zachować bliski kontakt z klientem oraz precyzyjnie dobierać asortyment do jego potrzeb. Służymy i doradzamy od lat, a z naszych usług można korzystać także w Trójmieście. Idąc za potrzebami klientów z północy Polski, poszerzyliśmy swoją działalność w tym regionie i utworzyliśmy nasz nowy skład budowlany w Gdyni, zwiększając możliwości sprawnej obsługi Klientów. Nowy oddział ukierunkowany jest szczególnie na kompleksową obsługę trójmiejskich inwestycji, firm wykonawczych jak i klienta detalicznego. Zadbaliśmy o wygodne położenie naszej hurtowni budowlanej, dzięki temu jest ona lepiej dostępna dla klienta. Komfortowy dojazd oraz parking to duże atuty. Specjaliści na wyciągnięcie ręki.

Jako hurtownia materiałów budowlanych wiemy, że w tej branży liczy się doświadczenie. Z tego powodu zatrudniamy tylko wykwalifikowane osoby, które doskonale wiedzą, na czym polega obsługa w składach materiałów budowlanych i jak powinno się przeprowadzać doradztwo w specjalistycznej hurtowni. Kadrę oddziału cechuje indywidualne podejście do klienta, rzetelne doradztwo techniczne, sprawna realizacja oczekiwań klienta.

Oferta sklepu budowlanego

Ze względu na szeroki zakres klientów, do których chcemy trafić, dostosowujemy nieustannie asortyment do zmieniających się potrzeb – szczególnie w branży sanitarnej, grzewczej oraz elektrycznej. Oferujemy produkty wiodących w branży producentów chemii budowlanej, takich jak:

  • BAUMIT,
  • MAPEI,
  • KREISEL,
  • CERESIT,
  • BOLIX,
  • TIKKURILA,
  • ATLAS,
  • KERAKOLL,
  • PIGMENT,
  • ALPOL,
 • SIKA.

Jako skład budowlany w Gdyni dbamy o to, by na miejscu zawsze dostępne były wszystkie podstawowe materiały, ale także bardziej zaawansowane, pozwalające na skomplikowane prace remontowe oraz konstrukcyjne. W ciągłej sprzedaży posiadamy szeroki asortyment produktów firm: H+H, SOLBET, YTONG, WIENERBERGER, KNAUF, SELENA, PETRALANA, CREATON, SINIAT, SWISSPOR, ROCKWOOL, ISOVER, TERMO ORGANIKA, ARSANIT, POLBRUK, ROTO, FAKRO, VELUX, BLACHY PRUSZYŃSKI, BUDMAT, WKRĘT-MET, EGA, KRATKI.PL, KAEM, BLUE DOLPHIN TAPES. Tak szeroki asortyment sprawia, że wyprzedzamy inne sklepy oraz hurtownie budowlane

Cennik marketu

Dzięki bezpośrednim kontaktom z producentami oraz dostawcami możemy oferować nie tylko materiały wysokiej jakości, ale przede wszystkim elementy w przystępnych cenach, często niższych niż te, jakie oferują inne sklepy budowlane. Jako profesjonalny market proponujemy w najniższych cenach w regionie produkty uznanych producentów wprost ze składów fabrycznych: WIENERBERGER, CRH, IKO, ELEMENT POLSKA, HOCH. Dowiedz się, co jeszcze proponuje nasza hurtownia. Jesteśmy tu dla ciebie i chcemy sprawdzić się wtedy, gdy będziesz nas najbardziej potrzebował. Dobrych zakupów!

ul. Hutnicza 25a,
81-061 Gdynia

tel. 510-168-392, 510-168-565,
510-169-067

e-mail: matbud8@matbud-torun.pl

 Dyrektor oddziału

Kamil Tryk – Dyrektor Oddziału
tel. 517-627-296
e-mail: trykk@matbud-torun.pl

Dział obsługi inwestycji

Mateusz Rekowski – Zastępca dyrektora ds. inwestycji
tel. 510-168-565
e-mail: rekowskim@matbud-torun.pl

Sławomir Kondraciewicz – Przedstawiciel Handlowy ds. Obsługi Inwestycji
tel. 601-141-244
e-mail: kondraciewiczs@matbud-torun.pl
 
Dział handlowy

Irena Drywa-Tryk – Zastępca Dyrektora Oddziału
tel. 510-168-392
e-mail: drywai@matbud-torun.pl

Michał Mruk – Handlowiec
tel. 510-169-123
e-mail: mrukm@matbud-torun.pl

Dział sprzedaży

Artur Teca – Handlowiec
tel. 518-508-823
e-mail: tecaa@matbud-torun.pl

Dariusz Kudliński – Handlowiec
tel. 510-169-067
e-mail: kudlinskid@matbud-torun.pl

Logistyka

Adam Krutz – Kierownik magazynu
tel. 516-474-345
e-mail: krutza@matbud-torun.pl

Jolanta Żołnierewicz – Kasjer sprzedawca
tel. 506-843-968
e-mail: zolnierewiczj@matbud-torun.pl