Stary Toruń – hurtownia materiałów budowlanych

hurtownia materiałów budowlanych Toruń

Idąc za potrzebami klientów, hurtownia materiałów budowlanych Mat-Bud z siedzibą w Toruniu podjęła decyzję o przebudowie swojego najmniejszego, znajdującego się w Rozgartach oddziału. Nowy skład budowlany to miejsce oferujące szeroki asortyment towarów oraz usług. Unowocześniony punkt oddziału położony na obrzeżach Torunia w miejscowości Stary Toruń ukierunkowany jest w szczególności na kompleksową obsługę klienta indywidualnego oraz firm wykonawczych. Kadrę tworzącą market budowlany w Starym Toruniu cechuje indywidualne podejście do klienta, rzetelne doradztwo techniczne, sprawna realizacja oczekiwań klienta.<br />
Bez względu na rozmiar projektu oraz cel przeznaczenia materiałów budowlanych – dekoracyjny czy strukturalny – wykwalifikowana kadra pracowników hurtowni materiałów budowlanych Mat-Bud pod Toruniem służy pomocą w wyborze optymalnych rozwiązań

Składy materiałów budowlanych

Hurtownia budowlana Mat-Bud ceni profesjonalne doradztwo, dlatego regularnie wysyła pracowników na szkolenia, aby mogli oni nabyć wiedzę niezbędną do wysokiej jakości obsługi klienta. Indywidualne podejście do potrzeb kontrahentów to priorytet firmy.
Oferta składów budowlanych Mat-Bud to przede wszystkim wachlarz kompleksowych usług z zakresu budownictwa oraz materiały budowlane sprzedawane w konkurencyjnych cenach. Wśród towarów znajdują się propozycje:

  • chemii budowlanej,
  • sufitów podwieszanych,
  • suchej zabudowy,
  • materiałów ściennych,
  • technik zamocowań,
  • izolacji termicznych,
  • hydroizolacji,
  • wyrobów betonowych,
  • dachów,
 • pap.

Celem dostarczenia powyższych materiałów w najwyższej jakości, składy budowlane Mat-Bud nawiązują współpracę z czołowymi na rynku producentami materiałów budowlanych, co stanowi gwarancję wysokiego poziomu wykonania produktów. Sklep budowlany Mat-Bud z oddziałem pod Toruniem jest partnerem między innymi takich zakładów jak:

  • Solbet, Prefabet Osława – zajmującą się produkcją betonu komórkowego;
  • Xella – Ytong, Silka;
  • Wienerberger – którego specjalnością jest cegła ceramiczna, cegły klinkierowe, dachówki;
  • Kreisel, Atlas, Knauf, Alpol, Baumit, Kerakoll, Arsanit – specjaliści w dziedzinie chemii budowlanej;
  • Schiedel, Skorsten, Hoch – działających w systemach kominowcyh;
  • Arsanit, Swisspor, Termoorganika, Genderka – produkujących styropiany;
  • Isover, Ursa, Climowool, Petralana, Rockwool, Paroc – produkujących wełnę, także elewacyjną;
  • Icopal, Werner, Swisspor, Technonicol – wytwórcy pap;
 • Polbruk, Libet, IBF, Ginter – producenci kostki brukowej.

Hurtownia z materiałami budowlanymi do wszystkich prac

Jak wszystkie dobre hurtownie budowlane dbamy o zadowolenie klientów prywatnych i przedsiębiorstw, dostarczając wysokiej klasy produkty o doskonałych właściwościach oraz niezwykłej trwałości. Składy materiałów budowlanych i sklepy ogólnobudowlane Mat-Bud są świetną alternatywą dla klasycznych marketów, gdyż zapewniamy kompleksowe wsparcie i doradztwo, co pozwala szybko skompletować potrzebne wyroby. Co najważniejsze, mamy artykuły do rozmaitych rodzajów inwestycji, więc z pewnością odnajdziesz idealne, dopasowane do planów rozwiązania.

Nasz profesjonalny skład budowlany w Starym Toruniu pozwoli zaopatrzyć się towary niezbędne do działań ociepleniowych, wykończeniowych w domach, biurach albo zakładach przemysłowych, a także do prac brukarskich, dekarskich oraz ogrodniczych. Wyróżnia nas bardzo bogaty asortyment, dzięki czemu każdy kontrahent będzie w pełni zadowolony z podjętej decyzji zakupowej. Ponadto jako specjalistyczna hurtownia materiałów budowlanych zapewniamy konkurencyjne ceny zarówno w przypadku dużych, jak i małych zamówień. Jeśli planujesz inwestycje, to koniecznie sprawdź, co mogą zaproponować nasze sklepy budowlane!

Wybierz skład budowlany Mat-Bud

Zgodnie z ideą hurtowni budowlanej Mat-Bud, sklepy budowlane to nie tylko magazyny produktów, ale przede wszystkim źródło inspiracji. Stąd bogata oferta produktów hurtowni materiałami budowlanymi w oddziale pod Toruniem prezentujących innowacyjne rozwiązania architektoniczne dostosowana jest do najnowszych trendów i nowinek technologicznych, w tym proponuje materiały budowlane wykonane z najpopularniejszych surowców.
Ponadto, hurtownie budowlane Mat-Bud oferują usługi transportowe, umożliwiające sprawny przewóz zakupionych towarów we wskazane przez klienta miejsce. Transport przewożący budowlane materiały pomiędzy hurtowniami a punktem odbioru odbywa się w terminie priorytetowym oraz ze wszelkimi zasadami bezpieczeństwa, aby towar został dostarczony na miejsce w stanie nienaruszonym.
Tym, co wyróżnia hurtownie budowlane Mat-Bud na tle konkurencji, jest nie tylko niezwykle korzystny stosunek cen do jakości oferowanych towarów, ale przede wszystkim ścisłe przestrzeganie warunków umowy i zamówień oraz wywiązywanie się z nich w sposób terminowy i wygodny dla klienta. Profesjonalizm reprezentowany przez sklepy budowlane Mat-Bud doceniły już rzesze zadowolonych klientów.

ul. Toruńska 1a, Stary Toruń,
87-134 Zławieś Wielka

tel. 56 678-19-82, 517-369-415
e-mail: matbud2@matbud-torun.pl

Jacek Wachaczewski – Dyrektor Oddziału
tel. 601-140-544
e-mail: wachaczewskij@matbud-torun.pl

Dział handlowy

Adam Przekwas – Zastępca Dyrektora Oddziału
tel. 603-344-544
e-mail: przekwasa@matbud-torun.pl

Adam Gurgul – Handlowiec
tel. 500-426-777
e-mail: gurgula@matbud-torun.pl

Robert Proniewicz – Handlowiec
tel. 518-508-751
e-mail: proniewiczr@matbud-torun.pl

Alicja Gębicka – kasjer-sprzedawca
tel. 56 678-19-82, 517-369-415
e-mail: gebickaa@matbud-torun.pl

Logistyka

Mariusz Łukaszewski- Kierownik Magazynu
tel. 511-950-349
e-mail: lukaszewskim@matbud-torun.pl

Oddział Obsługi Inwestycji
Dyrektor oddziału

Karol Beszczyński
tel. 518-275-754
e-mail: beszczynskik@matbud-torun.pl

Dział handlowy

Aleksandra Wolsza – Zastępca Dyrektora Oddziału
tel. 601-172-222
e-mail: wolszaa@matbud-torun.pl

Marcin Dziedzic – Kierownik działu sprzedaży
tel. 607-593-070
e-mail: dziedzicm@matbud-torun.pl

Logistyka

Mirosław Rutkowski – Kierownik magazynu
tel. 607-828-844