Łódź – akcesoria i market budowlany

W związku z dynamicznym rozwojem gospodarczym regionu łódzkiego PW. MAT-BUD postanowiło w tym miejscu otworzyć swoją kolejną siedzibę, wychodząc naprzeciw potrzebom bardzo wymagającego rynku. Silną stroną nowego oddziału marketu budowlanego w Łodzi jest profesjonalna załoga, dobrze urządzona część biurowo-handlowa oraz hala magazynowa wysokiego składowania.

Oddział ukierunkowany jest na obsługę inwestorów, generalnych wykonawców, podwykonawców oraz indywidualnych klientów. Celem hurtowni jest być istotnym reprezentantem Polskich Hurtowni Dachowych w tym regionie (praktycznie jedyną hurtownią materiałów budowlanych w Łodzi).
Dział dachów z zatowarowaniem spełnia najwyższe wymagania w zakresie wykonywania wszelkich pokryć dachowych. Posiadamy  mieszalniki firmy Kreisel, Atlas i Arsanit oraz produkty wielu liczących się producentów z branży budowlanej.

Bogata oferta materiałów budowlanych w naszej hurtowni

Hurtownie Mat-Bud to składy materiałów budowlanych produkujące oraz dostarczające certyfikowane surowce i kruszce takie jak: bloczki betonowe, beton towarowy, stropy itp. na terenie całego kraju z dodatkową usługą transportową HDS. W szerokiej ofercie usług hurtownia budowlana Mat-Bud prezentuje szereg kompleksowych rozwiązań oraz artykułów budowlanych znanych i cenionych producentów z całego kraju i zagranicy. Co więcej, market budowlany Mat-Bud w Łodzi to profesjonalna obsługa oraz fachowe doradztwo z wyróżniającym podejściem do każdego klienta – niezależnie od jego statusu jako klienta indywidualnego czy reprezentanta większego przedsiębiorstwa, czy rozmiaru projektu. Wysoce wykwalifikowana kadra to efekt lat inwestycji hurtowni budowlanych Mat-Bud w liczne szkolenia z zakresu doradztwa oraz zarządzania. Wysoki poziom obsługi to priorytet hurtowni Mat-Bud.

Gros klientów sklepu budowlanego w Łodzi stanowią firmy tynkarskie, które pośród zalet Mat-Bud na tle konkurencyjnych sklepów budowlanych wyróżniają m.in. znakomity stosunek wysokiej jakości produktów do ich niskich cen.
Wśród oferty prezentowanej przez oddział marketu budowlanego w Łodzi znajdują się m.in. beton towarowy, bloczki fundamentowe, a także inne artykuły i materiały budowlane cieszące się niesłabnącą popularnością, takie jak gazobeton oraz cegła ceramiczna.

Jednak oferta akcesoriów budowlanych Mat-Bud w Łodzi to w szczególności szeroki zakres kompleksowych usług z zakresu budownictwa, spośród których warte wyróżnienia są:

  • chemia budowlana,
  • instalacja sufitów podwieszanych,
  • realizacja suchej zabudowy,
  • dostarczanie materiałów ściennych,
  • oferta techniki zamocowań,
  • wykonywanie izolacji termicznej oraz hydroizolacji,
  • produkcja wyrobów betonowych,
  • budowa dachów,
 • produkcja pap.

Misją, jaką kierują się hurtownie budowlane Mat-Bud jest bycie nie tylko dostawcą lub wykonawcą, ale przede wszystkim bycie źródłem inspiracji dla klientów. Dlatego oferowane w Łodzi akcesoria budowlane i inne materiały produkowane są w oparciu o zastosowanie najnowszych technologii zgodnie z obecnymi trendami panującymi w branży budowlanej. Dodatkowo materiały budowlane, jakimi handluje hurtownia w Łodzi Mat-Bud, wykonane w dużej mierze z najpopularniejszych surowców.
Ponadto, składy budowlane Mat-Bud oferują usługi przewozu zakupionych towarów we wskazane przez klienta miejsce. Transport odbywa się w terminie priorytetowym z zachowaniem szczególnej ostrożności przewozu towarów delikatnych.

Niemniej hurtownia budowlana Mat-Bud na tle konkurencji wyróżnia się nie tylko gwarancją jakości czy niskimi cenami, ale przede wszystkim ścisłym przestrzeganiem warunków umowy i zamówień oraz terminowością ze szczególną dbałością o komfort klienta – skład budowlany MatBud zapewnia indywidualne traktowanie każdego z kontrahentów, świadcząc usługi na niezmiennie wysokim poziomie. Z wyżej wymienionych powodów, oferta składów budowlanych Mat-Bud to najlepszy wybór dla klientów ceniących rzetelność i profesjonalizm oraz troskę o detale ustalone z klientem już na początku współpracy.

ul. Morgowa 12
91-231 Łódź

Dyrektor oddziału

Małgorzata Jaśniewicz- Dyrektor Oddziału
tel. 789 215 629
Dział handlowy
Marcin Basiński- Zastępca Dyrektora Oddziału
tel. 517 805 657
Łukasz Nowak- Handlowiec 
tel. 514 930 252
Dominik Zielonka- Handlowiec 
tel. 517 805 730
Logistyka
Patryk Przybysz- Kierownik Magazynu
tel. 517 805 562
Marlena Pakulska- Kasa
tel. 517 805 561