Łódź – akcesoria, market budowlany i chemia budowlana

W naszej branży wiele osób poszukuje sprawdzonych dostawców. Dlatego też jako skład i hurtownia materiałów budowlanych czy chemii w Łodzi proponujemy naszym klientom tylko akcesoria i produkty o najwyższej jakości, dzięki którym mogą oni z powodzeniem realizować różnorodne inwestycje i projekty. W tych kwestiach jakość jest fundamentalna i nie można jej bagatelizować, dlatego też wyjątkowo mocno skupiamy się na tym aspekcie naszej pracy i dostarczamy każdemu klientowi towary najwyższej klasy, a przy tym w atrakcyjnych cenach.

Hurtownie i sklepy z chemią budowlaną w Łodzi

W związku z dynamicznym rozwojem gospodarczym regionu łódzkiego PW. MAT-BUD postanowiło w tym miejscu otworzyć swoją kolejną siedzibę, wychodząc naprzeciw potrzebom bardzo wymagającego rynku. Silną stroną nowego oddziału marketu w Łodzi jest profesjonalna załoga, dobrze urządzona część biurowo-handlowa oraz hala magazynowa wysokiego składowania. To tam znajduje się między innymi chemia budowlana, nasza hurtownia materiałów budowlanych oraz ich skład, w którym mieszczą się wszystkie wymienione wcześniej towary czy akcesoria, niezbędne w wielu realizacjach. 

Oddział ukierunkowany jest na obsługę inwestorów, generalnych wykonawców, podwykonawców oraz indywidualnych klientów. Celem hurtowni jest być istotnym reprezentantem Polski Hurtowni Dachowych w tym regionie (praktycznie jedyną hurtownią materiałów budowlanych w Łodzi) i dostarczanie klientom najlepszej chemii prosto ze składów. Dbamy o to, by każdy, kto potrzebuje naszych usług, był zadowolony z jakości ich świadczenia i dzięki nam mógł realizować własne projekty z wykorzystaniem produktów o doskonałej jakości, stanowiących prawdziwą inwestycję na lata.

Dział dachów z zatowarowaniem spełnia najwyższe wymagania w zakresie wykonywania wszelkich pokryć dachowych. Posiadamy mieszalniki firmy Kreisel, Atlas i Arsanit oraz produkty wielu liczących się producentów z branży budowlanej.

Chemia budowlana Łódź

Jednak oferta akcesoriów budowlanych Mat-Bud w Łodzi to w szczególności szeroki zakres kompleksowych usług z zakresu budownictwa, spośród których warte wyróżnienia są:

 • chemia budowlana,
 • instalacja sufitów podwieszanych,
 • realizacja suchej zabudowy,
 • dostarczanie materiałów ściennych,
 • oferta techniki zamocowań,
 • wykonywanie izolacji termicznej oraz hydroizolacji,
 • produkcja wyrobów betonowych,
 • budowa dachów,
 • produkcja pap.

Misją, jaką kierują się hurtownie i składy budowlane Mat-Bud jest bycie nie tylko dostawcą lub wykonawcą, ale przede wszystkim bycie źródłem inspiracji dla klientów. Dlatego oferowane w Łodzi akcesoria, chemia i inne materiały produkowane są w oparciu o zastosowanie najnowszych technologii zgodnie z obecnymi trendami panującymi w branży związanej z budowaniem.

Bogata oferta materiałów budowlanych w naszej hurtowni

Hurtownie Mat-Bud to składy materiałów niezbędnych na budowie produkujące oraz dostarczające certyfikowane surowce i kruszce takie jak: bloczki betonowe, beton towarowy, stropy itp. na terenie całego kraju z dodatkową usługą transportową HDS. W szerokiej ofercie usług hurtownia budowlana Mat-Bud prezentuje szereg kompleksowych rozwiązań oraz odpowiednich artykułów czy chemii znanych i cenionych producentów z całego kraju i zagranicy. Co więcej, market Mat-Bud w Łodzi to profesjonalna obsługa oraz fachowe doradztwo z wyróżniającym podejściem do każdego klienta – niezależnie od jego statusu jako klienta indywidualnego czy reprezentanta większego przedsiębiorstwa, czy rozmiaru projektu. Wysoce wykwalifikowana kadra to efekt lat inwestycji hurtowni budowlanych Mat-Bud w liczne szkolenia z zakresu doradztwa oraz zarządzania. Wysoki poziom obsługi to priorytet hurtowni Mat-Bud, tak samo jak jakość produktów, takich jak chemia czy inne materiały.

Gros klientów sklepu budowlanego w Łodzi stanowią firmy tynkarskie, które pośród zalet Mat-Bud na tle konkurencyjnych składów wyróżniają m.in. znakomity stosunek wysokiej jakości produktów takich jak chemia do ich niskich cen.

Wśród oferty prezentowanej przez oddział marketu w Łodzi znajdują się m.in. beton towarowy, bloczki fundamentowe, a także inne artykuły i materiały budowlane czy chemia cieszące się niesłabnącą popularnością, takie jak gazobeton oraz cegła ceramiczna.

Chemia budowlana dla podmiotów z Łodzi

Tworzymy i dostarczamy ze składów rewelacyjne artykuły, współpracując z cenionymi na rynku producentami. Do wyboru są m.in. pustaki, cegły, różnej klasy beton, pokrycia dachowe i elementy ociepleniowe. Na uwagę zasługuje też najlepsza w Łodzi chemia budowlana, czyli szeroka grupa wyrobów przydatnych podczas realizacji różnorodnych inwestycji. Jest ona niezbędna w czasie budowy, remontów i wykańczania wnętrz domów, mieszkań czy dużych hal przemysłowych. Polecamy sięgnąć po wysokiej jakości kleje, tynki i inne mieszanki konstrukcyjne.

Dodatkowo materiały budowlane, jakimi handluje hurtownia i skład w Łodzi Mat-Bud, wykonane w dużej mierze z najpopularniejszych surowców.

Ponadto, składy budowlane Mat-Bud oferują usługi przewozu zakupionych towarów, na przykład chemii czy innych materiałów, we wskazane przez klienta miejsce. Transport odbywa się w terminie priorytetowym z zachowaniem szczególnej ostrożności przewozu towarów delikatnych. Jest to szczególnie istotne, ponieważ są to często duże ładunki o sporym ciężarze czy też nietypowym kształcie, dlatego ich przewóz wymaga specjalnego przygotowania. Od lat działamy w tej branży, dlatego też wiemy, jak obchodzić się z takimi towarami, by dotarły one do wyznaczonej lokalizacji bezpiecznie i w odpowiednim terminie.

Niemniej hurtownia Mat-Bud na tle konkurencji wyróżnia się nie tylko gwarancją jakości czy niskimi cenami, ale przede wszystkim ścisłym przestrzeganiem warunków umowy i zamówień oraz terminowością ze szczególną dbałością o komfort klienta – skład budowlany MatBud zapewnia indywidualne traktowanie każdego z kontrahentów, świadcząc usługi na niezmiennie wysokim poziomie. Z wyżej wymienionych powodów, oferta składów Mat-Bud, zawierająca na przykład chemię i inne materiały, to najlepszy wybór dla klientów ceniących rzetelność i profesjonalizm oraz troskę o detale ustalone z klientem już na początku współpracy.

Jeśli nasi klienci potrzebują wsparcia w wyborze odpowiednich produktów z hurtowni i składu materiałów i chemii, to także służymy naszą pomocą w tym obszarze. Staramy się przeprowadzić każdego kontrahenta od początku do końca procesu zakupów, by w naszej ofercie znalazł on dokładnie to, czego potrzebuje. Lata doświadczenia sprawiają, że oferujemy profesjonalne doradztwo. Znamy produkty, które oferujemy i wiemy, w jakich warunkach będą się one najlepiej sprawdzać, i tę wiedzę chcemy właśnie kierować do osób, które korzystają z naszych usług.

ul. Morgowa 12
91-231 Łódź

Godziny otwarcia:
 • Poniedziałek:7.00-16.00
 • Wtorek:7.00-16.00
 • Środa:7.00-16.00
 • Czwartek:7.00-16.00
 • Piątek:7.00-16.00

Dyrektor Oddziału

Małgorzata Jaśniewicz – Dyrektor Oddziału
tel. 789 215 629
e-mail: jasniewiczm@matbud-torun.pl

Konrad Rejkowski Zastępca Dyrektora Oddziału Inwestycyjno-Handlowego
tel. 506 593 058
e-mail: rejkowskik@matbud-torun.pl

Monika Rzeszewska Zastępca Dyrektora Oddziału Inwestycyjno-Handlowego
tel. 506 474 585
e-mail: rzeszewskam@matbud-torun.pl

Ilona Węglińska – Handlowiec – kasjer
tel. 601-140-244
e-mail: weglinskai@matbud-torun.pl

Dział handlowy

Marcin Basiński – Zastępca Dyrektora ds. inwestycji oddziału inwestycyjno-handlowego
tel. 517 805 657
e-mail: basinskim@matbud-torun.pl

Łukasz Nowak – Zastępca Dyrektora ds. inwestycji oddziału inwestycyjno-handlowego 
tel. 514 930 252
e-mail: nowakl@matbud-torun.pl

Katarzyna Cieślak – Przedstawiciel Handlowy
tel. 517 805 657
e-mail: cieslakk@matbud-torun.pl

Logistyka

Ilona Rejkowska – asystent handlowca – kasjer
tel. 731 487 804
e-mail: rejkowskai@matbud-torun.pl

Marlena Pakulska- Kasa
tel. 517 805 561
e-mail: pakulskam@matbud-torun.pl

Aldona Wojcieszczyk – kasjer-sprzedawca
tel. 517 805 561
e-mail: wojcieszczyka@matbud-torun.pl