test
Strona główna O firmie – kontakt

O firmie – kontakt

Oddziały Handlowe:

Stary Toruń, Zławieś Mała, Grudziądz-Świerkocin, Bydgoszcz, Gdańsk – Kowale, Gdynia, Łódź, Włocławek

Oddziały Produkcyjne:

Betoniarnia Zławieś Mała, Betoniarnia Bydgoszcz, Żwirownia Pędzewo

Centrala:

Zarząd, Księgowość, Zaopatrzenie, Windykacja.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 7:00- 16:00

Wtorek: 7:00-16:00

Środa: 7:00-16:00

Czwartek: 7:00-16:00

Piątek:  7:00-16:00

Sobota:  8:00-12:00 (tylko betoniarnie)

Kontakt

ul. Przemysłowa 3, Zławieś Mała,
87-134 Zławieś Wielka

tel. 56 674-14-34,
fax. 56 674-14-05, 56 674-14-06

e-mail: firma@matbud-torun.pl


Ochrona danych osobowych

O firmie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. MAT-BUD powstało w 1998 roku. Specjalizujemy się w hurtowej i detalicznej sprzedaży materiałów budowlanych. Bierzemy udział w realizacji usług, dostosowując swoją ofertę do rosnących oczekiwań Klientów. Oferujemy materiały budowlane na kieszeń każdego Klienta, dbając jednocześnie o jakość polecanych produktów.
Zatrudniamy ponad 180 pracowników w 12 oddziałach.

Według naszych standardów hurtownia nie może być już tylko magazynem produktów, powinna być źródłem inspiracji. Pełna oferta niezbędnych materiałów, które posiadamy pozwoli wykonać budowę na każdym etapie: od fundamentów, przez ściany, dach i wykończenie wnętrza, aż po zagospodarowanie terenu.

Robimy wszystko, by sprostać wszystkim wymaganiom oraz potrzebom naszych Klientów. W stałej sprzedaży posiadamy min. materiały ścienne, materiały wykończeniowe, materiały termoizolacyjne i izolacyjne, artykuły instalacyjne, akcesoria do pomp ciepła i systemów solarnych, systemy sufitowe, profesjonalne narzędzia budowlane, w tym elektronarzędzia i rusztowania, kompletne więźby dachowe, drewno konstrukcyjne, tarcicę, podbitki, materiały do zagospadsrowania terenu, jak kostki betonowe i ogrodzenia a także najwyższej jakości beton oraz prefabrykaty betonowe z własnej betoniarni, farby i tynki kolorowe w oparciu o mieszanki producentów, BAUMIT, KREISEL i ALPOL.

Zależy nam aby klient, który przychodzi do jednej z naszych hurtowni, znalazł w niej wszystko, czego potrzebuje. Mocno stawiamy na doradztwo, dlatego inwestujemy w szkolenia pracowników, którzy zdobywają fachową wiedzę na temat produktów i technologii budowlanych. Dysponujemy własnym transportem HDS, dlatego gwarantujemy sprawną i szybką dostawę zamówionych produktów na plac budowy.

Naszą pracę charakteryzuje indywidualne podejście do problemów klienta oraz profesjonalne doradztwo doświadczonych przedstawicieli handlowych!

Dziewięć naszych oddziałów handlowych położonych w Rozgartach, Starym Toruniu, Złejwsi Małej, Bydgoszczy, Grudziądzu, Gdyni, Kowalu, Łodzi, oraz Włocławku, betoniarnia w Złejwsi Małej i w Bydgoszczy, a także żwirownia znajdująca się w Pędzewie zapewniająca sprawną dostawę towaru.

Należymy do:

 od 2010 r.

 od 2013 r.

 od 2016 r.

 od 2019 r.

od 2019 r.

                                          od 2019 r.

Wyślij wiadomość

    Nasz Oddziały