Włocławek – hurtownia materiałów budowlanych

market budowlany Włocławek, hurtownie budowlane

Hurtownia Budowlana we Włocławku

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy powstaje kolejny oddział o zasięgu lokalnym. Market budowlany Mat-Bud będzie zaopatrywał Włocławek oraz pobliskie miejscowości. Oddział zajmie się obsługą zarówno inwestorów, wykonawców, jak i klientów indywidualnych.

Jako hurtownia wiemy, że w tej branży liczy się doświadczenie. Dlatego zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą, na czym polega obsługa w składach materiałów budowlanych i jak powinno się przeprowadzać doradztwo w specjalistycznej hurtowni.

Kadrę marketu we Włocławku cechuje:

• indywidualne podejście do klienta,

• rzetelne doradztwo techniczne,

• sprawna realizacja oczekiwań nabywcy.

Mat-Bud – hurtownie budowlane dla każdego

Otwarta formuła sprzedaży polega na obsłudze zakupów detalicznych i hurtowych. Chcemy by każdy nabywca, nawet taki, który chce kupić drobną rzecz, miał do niej dostęp w korzystnej cenie. Z tego względu hurtownie budowlane obsługują duże firmy i pojedyncze osoby. Zasada ta obowiązuje w każdym naszym markecie w Polsce. Zawsze też możesz zadzwonić do obsługi w sklepie z pytaniem, czy dana rzecz znajduje się w magazynie.

Potrzebujesz materiału budowlanego w małym lub dużym opakowaniu? Znajdź skład Mat-Bud!

Oferta sklepu budowlanego

Ze względu na potrzeby rynku dostosowujemy asortyment do zmieniających się wymagań klientów. Proponujemy szeroki asortyment najlepszych producentów. Dzięki temu nasz skład materiałów budowlanych jest doskonale zaopatrzony. Dodatkowo gwarantujemy wysoką jakość oferowanych artykułów do remontu domu. W markecie można kupić pokrycia dachowe, wełnę, wylewkę samopoziomującą i inne produkty.

W stałej sprzedaży posiadamy szeroki wybór produktów firm: H+H, SOLBET, YTONG, WIENERBERGER, KNAUF, SELENA, PETRALANA, CREATON, SINIAT, SWISSPOR, ROCKWOOL, ISOVER, TERMO ORGANIKA, ARSANIT, POLBRUK, ROTO, FAKRO, VELUX, BLACHY PRUSZYŃSKI, BUDMAT, WKRĘT-MET, EGA, KRATKI.PL, KAEM, BLUE DOLPHIN TAPES. Tak duża liczba artykułów sprawia, że jesteśmy liderem wśród hurtowni budowlanych. U nas warto kupować!

Skład budowlany we Włocławku – wszystko w zasięgu ręki

Wiemy, że nasi klienci oczekują od nas szybkiej dostępności różnych artykułów potrzebnych na budowie i w czasie remontu. Dlatego skład budowlany we Włocławku, podobnie jak inne nasze hurtownie na terenie kraju, ma na bieżąco uzupełniane półki. Możemy również na życzenie nabywcy sprowadzić niektóre produkty na zamówienie. Wówczas zarówno termin, jak i cena są ustalane indywidualnie.

Warto podkreślić fakt, że market Mat-Bud dba o podnoszenie kwalifikacji pracowników. Uczestniczą oni w cyklicznych szkoleniach branżowych, stąd mają dużą wiedzę o asortymencie. Dzięki temu są kompetentnymi doradcami, którzy potrafią wesprzeć nabywcę w czasie zakupów.

Dzięki naszemu podejściu do pracy otrzymaliśmy status Przedsiębiorstwa Godnego Zaufania oraz tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play 2019. Nasza firma jest też laureatem Diamentowych Certyfikatów Rzetelności 2022.

Przekonaj się, jak działają profesjonalne składy materiałów budowlanych – odwiedź włocławską hurtownię!

Cennik marketu

Dzięki bezpośrednim kontaktom z producentami oraz dostawcami możemy zaoferować materiały wysokiej jakości w dobrych cenach, które są często niższe niż te, jakie oferują inne sklepy. Jako profesjonalny market proponujemy produkty uznanych producentów wprost z magazynów fabrycznych: WIENERBERGER, CRH, IKO, ELEMENT POLSKA, HOCH. Wszystko w najniższych cenach.

Dbamy o to, by hurtownie budowlane Mat–Bud były najlepszą alternatywą na lokalnym rynku. Dlatego organizujemy promocje oraz udzielamy rabatów stałym klientom. Chcemy, aby nasz skład we Włocławku był marketem, który na stałe zagości na mapie zakupów miejscowych firm oraz osób prywatnych.

Sprawdź, co jeszcze proponuje nasza hurtownia. Jesteśmy tu dla Ciebie i chcemy pomóc, gdy będziesz nas najbardziej potrzebował. Udanych zakupów!

ul. Zielna 20/22,
87-800 Włocławek

Dyrektor oddziału

Hubert Sujka – p.o. Dyrektora Oddziału
tel. 506 593 082
e-mail: sujkah@matbud-torun.pl

Zastępca Dyrektora Oddziału

Andrzej Polak
tel. 506 593 013
e-mail: polaka@matbud-torun.pl

Marcin Hernacki – Zastępca Dyrektora Handlowego, Dyrektor ds. Sprzedaży
tel. 696-669-338, 510-973-831
e-mail: hernackim@matbud-torun.pl
 
Dział handlowy

Beata Piasecka- Ryczkowska- Kierownik Działu Sprzedaży
tel. 506 593 025
e-mail: piaseckab@matbud-torun.pl

Ewa Czarkowska- Kasjer-Sprzedawca
tel. 789 215 651
e-mail: czarkowskae@matbud-torun.pl