Zławieś Mała – materiały budowlane i betoniarnia

Największy terytorialnie oddział, będący jednocześnie siedzibą firmy. Położenie oddziału między Toruniem a Bydgoszczą, bliskość betoniarni i żwirowni to dodatkowe atuty, które wykorzystywane są w kompleksowej obsłudze klientów indywidualnych, firm wykonawczych oraz największych inwestycji. Dzięki dużym możliwościom handlowym, logistycznym, staramy się być hurtownią konkurencyjną. Dążąc do zaspokojenia ciągle zmieniających się potrzeb klienta:

– ciągle poszerzamy asortyment produktów renomowanych firm m.in. SWISSPOR, KNAUF, LAFARGE, ROTO, SOLBET, HENKEL, BOLIX, BLACHY PRUSZYŃSKI, BAUMIT, KREISEL, YTONG;
– posiadamy mieszalnik farb i tynków KREISEL;
– uruchomiliśmy składy fabryczne oferując produkty następujące produkty: dachówka (WIENERBERGER); gonty (IKO); cegła klinkierowa (CRH);
– oferujemy w bieżącej sprzedaży uznane na rynku budowlanym wyroby betoniarni: beton oraz bloczek betonowy, stropy teriva;
– posiadamy profesjonalną bazę transportowo-sprzętową.

ul. Przemysłowa 3, Zławieś Mała,
87-134 Zławieś Wielka

tel. 56 674-30-20, 56 674-14-07,
56 674-14-32,
fax. 56 674-14-05, 56 674-14-06

e-mail: firma@matbud-torun.pl

Dyrektor oddziału

Tomasz Kuczawski – Dyrektor Oddziału
tel. 603-640-019
e-mail: kuczawskit@matbud-torun.pl

 Dział obsługi inwestycji

Piotr Orzechowski – Zastępca Dyrektora ds. obsługi inwestycji
tel. 607-800-733
e-mail: orzechowskip@matbud-torun.pl

Krzysztof Drozdowski – Kierownik oddziału ds. inwestycji
tel. 508-896-861
e-mail: drozdowskik@matbud-torun.pl

Marek Wagner – Specjalista  ds. obsługi inwestycji
tel. 513-026-899
e-mail: wagnerm@matbud-torun.pl

Dział handlowy

Jacek Kukla – Zastępca Dyrektora Oddziału
tel. 607-805-020
e-mail: kuklaj@matbud-torun.pl

Bartosz Niemczyk – Handlowiec
tel. 693-140-147
e-mail: niemczykb@matbud-torun.pl

Dział logistyki

Roman Kriger – Kierownik magazynu
tel. 603-054-574
e-mail: krigerr@matbud-torun.pl

Katarzyna Kwiatkowska – Skład Wienerberger
tel. 669-450-002
e-mail: kwiatkowskak@matbud-torun.pl

Patrycja Kuczawska – Kasjer – sprzedawca
tel. 56 61-92-901
e-mail: kuczawskap@matbud-torun.pl