Gdańsk – Artykuły i materiały budowlane

market budowlany Gdańsk

Hurtownia budowlana w Gdańsku – Kowale

Powstaliśmy w 1998 roku i od tamtego czasu nieustannie się rozwijamy nasz market budowlany, by gwarantować w naszej hurtowni oraz detalicznej sprzedaży materiałów budowlanych nie tylko precyzyjnie wyselekcjonowane produkty dostępne w naszym markecie budowlanym na terenie Gdańska, ale także sprawną obsługę klienta i wychodzenie naprzeciwko potrzebom rynku. Chcemy wyróżniać się i tworzyć nową jakość. Z tej przyczyny otworzyliśmy market budowlany w Gdańsku. Położona w dobrym miejscu z parkingiem, hurtownia jest miejscem, gdzie znajdziesz wszystkie elementy potrzebne do przeprowadzenia remontu, ale przede wszystkim do zaawansowanych budowli. Zarówno hobbyści, jak i profesjonaliści, będą w stanie skompletować tu materiały potrzebne im do pracy.

Market budowlany w Gdańsku

Nasze atuty to wykwalifikowana kadra, która bazuje podczas swojej pracy na bogatym, specjalistycznym doświadczeniu. Chcemy, by cała Polska północna mogła korzystać z tych możliwości naszego składu budowlanego – zarówno klienci indywidualni, jak i firmy wykonawcze czy inwestycje. Mamy nadzieję, że poszerzony przez nas zasięg działalności sklepu będzie tym, co pomoże klientom w podejmowaniu dobrych decyzji i planowaniu swoich działań.

Skład budowlany – oferta

Czerpiemy z tego, co oferują różne składy, oraz sklepy budowlane i dodajemy do tego swoją jakość na terenie Gdańska. Najważniejszą zasadą naszego działania jest nieustannie dopasowywanie asortymentu do zmieniających się potrzeb klienta. Oznacza to, że z dużą uwagą śledzimy nowości, ale wiemy także, które z produktów stanowią nienaruszalną podstawę i muszą być zawsze dostępne w ofercie naszego sklepu budowlanego. Chętnie słuchamy tego, co mówią nasi klienci i dużą uwagę poświęcamy na analizowanie ich informacji zwrotnej po dokonanych zakupach. Nasza hurtownia budowlana w Gdańsku to dobry wybór na małe i duże zakupy. Wśród materiałów budowlanych dostępnych w ofercie naszego sklepu budowlanego w Gdańsku znajdują się: pustaki, cegły, bloczki, materiały izolacyjne oraz ocieplenia, a także fasady, folie czy pokrycia dachowe. Nie jest to jednak koniec naszych możliwości. Dążymy do tego, by klient mógł w naszej hurtowni materiałów budowlanych znaleźć wszystkie artykuły, jakich potrzebuje – i nie musiał uzupełniać swoich zakupów w innym miejscu.

Oferujemy artykuły budowlane wiodących w branży producentów chemii budowlanej, takich jak:

  • BAUMIT,
  • MAPEI,
  • KREISEL,
  • CERESIT,
  • BOLIX,
  • TIKKURILA,
  • ATLAS,
  • KERAKOLL,
  • PIGMENT,
  • ALPOL,
 • SIKA.

W naszym sklepie budowlanym w Gdańsku posiadamy także mieszalniki farb oraz tynków firm takich jak: BOLIX, BAUMIT, ALPOL, TIKKURILA, KREISEL. W ciągłej sprzedaży w składzie budowlanym posiadamy szeroki asortyment produktów firm: XELLA, H+H, SOLBET, YTONG, WIENERBERGER, KNAUF, SELENA, PETRALANA,ISOROC, CREATON, SINIAT, SWISSPOR, ROCKWOOL, ISOVER, TERMO ORGANIKA, ARSANIT, POLBRUK, ROTO, FAKRO, VELUX, BLACHY PRUSZYŃSKI, BUDMAT, WKRĘT-MET, EGA, KRATKI.PL, KAEM, BLUE DOLPHIN TAPES.

Stałe niskie ceny

Ze względu na nasze doświadczenie oraz doskonałe kontakty z dostawcami możemy proponować naszym klientom wybór artykułów budowlanych w naszych marketach budowlanych oraz usługi w przystępnych cenach, lepszych niż oferują inne hurtownie czy sklepy budowlane. Proponujemy w najniższych cenach w regionie materiały budowlane uznanych producentów wprost ze składów fabrycznych: WIENERBERGER, CRH, IKO, ELEMENT POLSKA, HOCH. Sprawdź nasze materiały budowlane! Nasz sklep budowlany w Gdańsku to miejsce, gdzie zawsze znajdziesz pomoc specjalistów.

ul. Glazurowa 9,
80-180 Kowale

tel. 601-140-244

e-mail: matbud7@matbud-torun.pl

Dyrektor oddziału

Krzysztof Marcinkowski – Dyrektor Oddziału 
tel. 517-627-291
e-mail: marcinkowskik@matbud-torun.pl

Dział obsługi inwestycji

Marcin Czyżak – Zastępca Dyrektora Oddziału 
tel. 510-168-586
e-mail: czyzakm@matbud-torun.pl

Łukasz Warenycia – Handlowiec 
tel. 510-169-046
e-mail: warenycial@matbud-torun.pl

Magdalena Kowalska – Handlowiec 
tel. 510-169-061
e-mail: kowalskam@matbud-torun.pl

Dział handlowy

Marek Brandt – Kierownik Działu Handlowego
tel. 517-627-263
e-mail: brandtm@matbud-torun.pl

Natalia Sumara – Handlowiec
tel. 601-140-244
e-mail: sumaran@matbud-torun.pl

Anna Bettcher – Handlowiec
tel. 510-973-758
e-mail: bettchera@matbud-torun.pl

Ilona Węglińska – Handlowiec – kasjer
tel. 601-140-244
e-mail: weglinskai@matbud-torun.pl

Logistyka

Roman Burke – Kierownik Magazynu
tel. 511-814-193
e-mail: burker@matbud-torun.pl

Joanna Lewicka – Kasjer – sprzedawca
tel. 506-828-083
e-mail: lewickaj@matbud-torun.pl