Gala „Osobowości Roku Polski 2019, Osobowości Roku Polski 2020” Polska Press Grupa

W dniu 20.08.2021 r., z Ania Ania, w sali balowej na Zamek Królewski w Warszawie ( piękne miejsce ), uczestniczyłem w uroczystej Gali w dobie pandemii, „Osobowości Roku Polski 2019, Osobowości Roku Polski 2020” Polska Press Grupa.
Była to pierwsza, duża gala w dobie pandemii, zorganizowana, z uwagi na obostrzenia z opóźnieniem. Gala Plebiscytów na Osobowości 2019, 2020 r., które obejmowały poziom ogólnopolski i jedna z pierwszych w trakcie epidemii koronawirusa.
Miałem zaszczyt w latach 2017, 2018, być zwycięzcą w Plebiscycie Redakcji Gazeta Pomorska, Express Bydgoski i Nowości, w województwie Kujawsko-Pomorskie, w kategorii „Biznes”. Te wyróżnienia były w grupie prestiżowych, także dla biznesu.
Podczas tegorocznej gali odebrałem wyróżnienie o najwoększym zasięgu, jako „Osobowość Roku Polski 2019” i w kategorii „Działalność społeczna i charytatywna”.
Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głosy.
Nie sposób wymienić wszystkie działania uzasadniające wybór. Pozwolę sobie załączyć zdjęcia dot. najważniejszych dla mnie wyróżnień w biznesie,ale też działalności społecznej i charytatywnej.
Kapituła nominowała mnie za powołanie do życia i działalność Fundacja Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razem.
Gratuluję wszystkim wyróżnionym i życzę wszystkiego najlepszego osobom związanym z Plebiscytami „Osobowości”.
W 2020 r. poprosiłem organizatorów o usunięcie mnie z listy uczestników konkursu z dwóch zasadniczych powodów:
– trzeba mieć umiar, dać szanse innym, trzykrotny udział w Plebiscycie wystarczy,
– koronawirus Covid-19, pandemia, spowodowały tak tragiczne skutki zdrowotne i ekonomiczne na Świecie, że bardziej zaangażowałem się w zapobieganie i zwalczanie skutków tej najgorszej „Choroby XXI wieku”.
Pomimo to nadal uważam, że Plebiscyt Osobowości jest interesującą, pożyteczną ideą popularyzowania ciekawych, dobrych ludzi w różnych sferach życia i mi osobiście pomogła w poznaniu wyjątkowych ludzi, nawiązaniu przyjaźni, w realizacji wielu celów.
Dziękuję pięknie organizatorom za wszystko łącznie z ostatnią galą.
Proszę mi wybaczyć, że zdjęcia i filmy z gali są słabej jakości, że nie dotrwałem do końca ( bankiet był pewnie super ).
Cóż ogrom pracy i innych zajęć, oraz bardzo dużo wystąpień laureatów mocno przekroczyły moje możliwości czasowe i zdrowotne.
Najbardziej się cieszę, że jako człowiek biznesu mogłem wszystkim pokazać, że dla przedsiębiorców równie ważne jak „mieć” jest być, ale wcale to nie jest takie łatwe. Nie jestem wzorem w wielu sferach i proszę mi to wybaczyć łączenie wielu ról niesie za sobą wiele „ofiar” i poświęceń osobistych.
Gratuję Dominika Zamara, Dominika Zamara tytułu Osobowości Dolnego Śląska 2020 r. i dziękuję za piękny minikoncert DOMINIKA ZAMARA – GREAT SOPRANO LYRIC.
Gratuluję zaszczytnych tytułów znajomym Joanna Woźniak, Agata Misiak, Zbigniew Grochowski .
Na koniec największe podziękowania składam za wspieranie w Konkursach „Osobowości”, najbliższym członkom rodziny, synowi Kamilowi Rutkowskiemu, przyjaciołom z fundacji i PW MAT-BUD Joanna Dura i Paweł Andrzejewski, Bogdanowi i Elżbieta Pietras, Paweł Nowogórski oraz wielu innym dobrym ludziom, za to wszystko co dla mnie zrobili przez ostatnich kilka lat.
Dziękuję również Prezesowi Polska Press Kujawsko-Pomorskie Marek Ciesielski za to co robi i jaki jest.
Prezes Zarządu
Przewodniczący Rady
„Fundacji Jacka Rutkowskiego- Pomagajmy Razem”