Bal Biznesu 2018 – licytacja złotego serduszka dla Stowarzyszenia Antoniny Olszewskiej

W minioną sobotę w Bydgoszczy przedsiębiorcy regionu kujawsko-pomorskiego zakończyli karnawał.???????????? Na Balu Biznesu 2018 nie mogło zabraknąć Królowej i Króla Balu!???????? Te honorowe tytuły przyjęli Lidia Mazur i Zbigniew Kotlęga, ????????reprezentujący firmę Polmass.????????????Wykazali się umiejętnościami negocjacji i pracy zespołowej, bowiem w trakcie balu zebrali znaczące środki finansowe, które zasiliły akcję charytatywną dla Tosi!???????????? Dziękujemy serdecznie Królowej i Królowi Balu Biznesu! Do tego gratulujemy panu Zbigniewowi Kotlędze nagrody wręczonej podczas sobotniej gali. I miejsce wraz ze złotą pieczęcią IPH w konkursie Biznesmen Roku (kategoria małe firmy) jak najbardziej zasłużone! ????????????????
????????????????????????????????
W trakcie Balu Biznesu 2018 przeprowadzono aukcję serduszka wylicytowanego podczas WOŚP 2018 przez Jacka Rutkowskiego, Prezesa Przedsiębiorstwa Wielobranżowego MAT- BUD. Środki zebrane podczas balu przeznaczone zostaną na leczenie Tosi Olszewskiej.????????????Przedsiębiorcy wspaniale włączyli się w tę akcję. Dziękujemy w imieniu Tosi!???????? Szczególne podziękowania kierujemy do pani Aliny Granuszewskiej, która wylicytowała serduszko! Dziękujemy za wielkie serce!❤️????????????
????????????????????????????????
Gala konkursów dla przedsiębiorców i Bal Biznesu 2018 nie odbyły by się bez dobrych organizatorów.???????????? Wśród nich wyróżnić pragniemy Mirosława Ślachciaka prezesa zarządu Pracodawców Pomorza i Kujaw, który pokazał wspaniałe zaangażowanie organizacyjne i wykazał się dużym wsparciem podczas aukcji serduszka WOŚP dla Tosi. Dziękujemy! ????????????Jednocześnie gratulujemy Mirosławowi Ślachciakowi wspaniałej nagrody, którą otrzymali podczas balu Pracodawcy Pomorza i Kujaw! Organizacja została odznaczona tytułem „Lider Wspierania Przedsiębiorczości” przez Izbę Przemysłowo-Handlową Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Gratulacje!????????????????
10 osobowa ekipa z Mat-Bud bawiła się bardzo dobrze.

Kilka słów Prezesa Jacka Rutkowskiego, płynące od serca:
„Szczególne podziękowania kieruję do Mirosława Ślachciaka. Dziękuję za ogromną ofiarność na rzecz Tosi. Mirku widziałem jak oddałeś ostatnie pieniądze jakie miałeś przy sobie, choć to nie była mała kwota. Będziemy to Tobie zawsze pamiętać bo ofiarność to jest wspaniała cecha wielkich ludzi.”

Z wyrazami szacunku
Prezes Jacek Rutkowski
Asystent Prezesa Zarządu Joanna Dura