Zwycięstwo Jacka Rutkowskiego w Plebiscycie na Osobowość Roku 2019 Kujaw i Pomorza

Plebiscyt na Osobowość Roku 2019 Kujaw i Pomorza zorganizowany przez Gazeta Pomorska Nowości Express Bydgoski wśród czytelników, mieszkańców województwa Kujawsko-Pomorskie
dobiegł końca😀😀 Dziękuje Wam Kochani, za wsparcie, a szczególnie za oddane głosy🙏🙏🙏😍😍😍. W tym roku zostałem nominowany przez Kapitułę konkursu w kategorii Działalność społeczna i charytatywna. Jestem wzruszony, że moje działania na rzecz społeczeństwa zostały docenione. 🙏🙏🙏❤️❤️❤️😍😍😍
Jestem wzruszony zwycięstwem w kategorii Działalność społeczna i charytatywna i ilością oddanych na mnie głosów 😍😍😍😅😅😅 Padł rekordowy wynik – 12123 głosów, najlepszy wynik w całej Polsce.

Udało mi się powtórzyć sukces z ubiegłego roku dzięki głosom przyjaciół, znajomych, zwykłych ludzi🙏🙏🙏❤️❤️❤️😍😍😍 Jestem z tego powodu wzruszony i szczęśliwy. Jeszcze raz dziękuje wszystkim za oddane głosy ❤️❤️❤️🌹🌹🌹 Dziękuję wspólnikom Bogdanowi, Elżbieta Pietras Joanna Pietras-Kuczawska za wsparcie, dzięki PW. Mat-Bud mogę wspierać ludzi najbardziej potrzebujących. Dziękuje Wam Kochani, a szczególnie załodze MAT BUD Materiały Budowlane za oddane głosy i poparcie🙏🙏🙏😍😍😍Szczególne podziękowania ślę Joanna DuraPaweł Andrzejewski i Michal Nowakowski z MAT BUD Materiały Budowlane 🌹😍👍❤️👍
To jest nasz wspólny sukces. 👍❤️👍❤️👍 Jesteśmy liderem w kraju. 👍❤️👍❤️👍 Dziękuję za wszystkie głosy. 🙏🙏🙏

Gala wręczenia nagród właśnie odbyła się w Ratusz Staromiejski Toruń w Sali Mieszczańskiej. Wszyscy byli zachwyceni😀😀😀👍❤️👍.
W imieniu Fundacja Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razem oraz własnym gratuluję wszystkim laureatom Plebiscytu a szczególnie Joanna Woźniak, Wiktor Sieradzki i Adam Joppek wyników i tytułów Osobowości Roku 2019 Kujaw i Pomorza.
Niestety Joanna Woźniak nie mogła dotrzeć na uroczystość, dlatego w jej imieniu odebrałem statuetkę. 👍👍👍
Jak wcześniej zapowiadałem główną nagrodę z tego etapu przekażę Przyjaciołom Przemysław Magdalena Kozłowscy, Magda niech to też będzie prezent urodzinowy dla Ciebie🌹🌹🌹😍😘👩‍❤‍👨.
Przemek w ubiegłym roku był Osobowością w kategorii Kultura, to artysta o wielkim sercu chociaż drobnej budowy💞💞💞.
Jako dumny mieszkaniec Mój Toruń Toruń Miasto tytuł dedykuję wspaniałemu Prezydent Torunia Michał Zaleski, który dość często inspiruje mnie do działania.
Również czuję się biznesowo i społecznie bliski Miasto Bydgoszcz Moja (Nasza) Bydgoszcz i Panu Prezydentowi Rafał Bruski i dziękuję za wszystko👍❤️👍.
Mam nadzieję, że pomimo trudnych czasów będę dobrym ambasadorem województwa.

Wystąpiła Agata Misiak wspaniała wokalistka z Grudziądza, zwyciężyli w kategorii Osobowość Roku w kategorii kultura.

Uroczystość była zwieńczona kolacją osób związanych z Fundacją Jacka Rutkowskiego Pomagajmy Razem oraz PW. Mat-Bud w restauracji Restauracja NOVA 22 👍❤️👍❤️👍
Dziękuję wszystkim którzy byli i są przy mnie👍❤️👍.
To był bardzo miły dzień😍😍😍👍❤️👍
Niestety koronawirus zakłócił rangę uroczystości, nie dotarło wielu laureatów i osobistości.

Linki do Gal z ubiegłych lat:
https://www.facebook.com/jacek.rutkowski.7758/posts/439245786820956?__tn__=K-R
https://www.facebook.com/jacek.rutkowski.7758/posts/222172388528298