Jacek Rutkowski Osobowością Roku 2019!

Plebiscyt Osobowości Roku 2019 Kujaw i Pomorza dobiegł końca.😀😀😀🙏🙏🙏
Konkurs został zorganizowany przez Redakcje Gazet Gazeta PomorskaExpress Bydgoski oraz Nowości 😀😀😀 wśród czytelników, mieszkańców województwa Kujawsko-Pomorskie.

W tym roku zostałem nominowany przez Kapitułę konkursu w kategorii Działalność społeczna i charytatywna. Jestem wzruszony, że moje działania na rzecz społeczeństwa zostały docenione. 🙏🙏🙏❤️❤️❤️😍😍😍

Największą radość przyniosły mi min. ❤️❤️❤️Medal Solidarności Społecznej za działania społeczne i wspierające ideę odpowiedzialności społecznej biznesu. Jest to wyjątkowo prestiżowa nagroda Business Centre Club i Fundacji Archidiecezji Warszawskiej Pomocy Bezrobotnym i Biednym NADZIEJA, Floriany 2018, 2019- Oskary Ochotniczych Straży Pożarnych dla Najbardziej Społecznie Zaangażowanego Pracodawcy w Polsce, Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Z OSP RP, tytuł Anioła Torunia przyznany przez Civitas Christiana Są to wyróżnienia najbliższe sercu i nie dotyczą mojej działalności biznesowej, tylko działalności na rzecz grup potrzebujących w tym dzieci, dorosłych oraz zwierząt. Wyjątkowe było dla mnie również zwycięstwo w Plebiscycie Gazety Pomorskiej, Expressu Bydgoskiego oraz Nowości OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 KUJAW I POMORZA w kategorii Biznes w latach 2017 oraz 2018.

Dziękuję Redakcjom Gazeta Pomorska, Nowości, Express Bydgoski za wspaniały Plebiscyt i dobrą zabawę ❤️❤️❤️🙏🙏🙏.Liczba oddanych głosów na mnie przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania i marzenia. 😍😍😍🙏🙏🙏❤️❤️❤️ Dziękuje Wam Kochani, a szczególnie załodze MAT BUD Materiały Budowlane za oddane głosy i poparcie🙏🙏🙏😍😍😍Szczególne podziękowania ślę Joanna DuraPaweł Andrzejewski i Michal Nowakowski z MAT BUD Materiały Budowlane 🌹😍👍❤️👍

Jestem wzruszony 😍😍😍😅😅😅Rekordowy wynik 12123 głosy, to jak dotychczas, z tego co
mi wiadomo najlepszy wynik w kraju🥇🏆🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Udało mi się powtórzyć sukces z poprzednich lat dzięki głosom przyjaciół, znajomych, zwykłych ludzi🙏🙏🙏❤️❤️❤️😍😍😍, ten wspaniały wynik to nasz wspólny sukces🥰🥰🥰💞💞💞.

Jestem z tego powodu wzruszony i szczęśliwy, że Asia i Pawel oraz Przemek z rodzinami i wielu innych przyjaciół, byli ze mną do ostatnich sekund😍😍😍❤️❤️❤️. Bez nich byłbym pierwszym przegranym🙏🙏🙏bo to był bardzo trudny Plebiscyt😰😰😰.

Dziękuję wszystkim za oddane głosy ❤️❤️❤️🌹🌹🌹
W imieniu Fundacja Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razem oraz własnym gratuluję wszystkim laureatom Plebiscytu a szczególnie Joanna Woźniak i Adam Joppek wyników i tytułów Osobowości Roku 2019 Kujaw i Pomorza.

Jak wcześniej zapowiadałem główną nagrodę z tego etapu przekażę Przyjaciołom Przemysław Magdalena Kozłowscy , Magda niech to też będzie prezent urodzinowy dla Ciebie🌹🌹🌹😍😘👩‍❤️‍👨.
Przemek w ubiegłym roku był Osobowością w kategorii Kultura, to artysta obwielkim sercu chociaż drobnej budowy💞💞💞.

Jako dumny mieszkaniec Mój ToruńToruń MiastoMiasto Toruń tytuł dedykuję wspaniałemu Prezydent Torunia Michał Zaleski, który dość często inspiruje mnie do działania.
Mam nadzieję, że pomimo trudnych czasów będę dobrym ambasadorem województwa także w relacjach z Panami Mikolaj Bogdanowicz i Piotr Całbecki oraz Ekscelencją Wiesław Śmigiel🙏🙏🙏.

Jacek Rutkowski