V Konferencja ,,Firma przyszłości”

5.X.2022r w Toruń CKK Jordanki Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu zorganizowała V Konferencję ,,Firma przyszłości”. PW.MAT-BUD był partnerem tego wydarzenia a Firmę reprezentowały Joanna Pietras-Kuczawska Dyrektor Administracyjny i Finansowy oraz Magdalena Grzębowska Główny Spe­cjalista ds. Controllingu i windykacji. Corocznie PW.Mat-Bud uczestniczy we wszystkich konferencjach, niestety w tym roku Prezes Jacek Rutkowski nie mógł być osobiście ze względu na natłok pilnych spotkań.
Konferencję otworzył Prezes IPH w Toruniu Henryk Dulanowski, który określił to wydarzenie jako dobry start dla młodych.
Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski jako Gospodarz Mój Toruń przywitał wszystkich uczestników i panelistów.
Na konferencji pojawiło się wiele ciekawych tematów, które odnosiły się do bieżącej sytuacji gospodarczej kraju oraz sytuacji przedsiębiorstw w obliczu galopującej inflacji, min:
-Wyzwania transformacji cyfrowej – rozszerzona rzeczywistość.
-Europejski kryzys energetyczny 2022 – katastrofa gospodarcza czy szansa na zbudowanie nowych fundamentów rozwoju.
-Silver Power – jak przygotować firmę na zmiany?
-Co zrobić, żeby przedsiębiorstwo było skuteczne w przyszłości?
-PARP – Twój partner w biznesie. Środki na rozwój kompetencji i przedsiębiorczości.
Dziękujmy prelegentom za bezcenną wiedzę przekazaną w czasie całego wydarzenia.
Maciej Kawecki, Marek Zuber, Kamila Kużaj-Karaszewska, Karol Polasik, Kamil Kozieł, Dagmara Pakulska, Zbigniew Klonowski, Katarzyna Sowicka, Tomasz Palak, Anna Urbanska, Paweł Błasiak, Dominika Mickiewicz, Małgorzata Fiedorczuk, Łukasz Wojtkowski, Justyna Łaskowska, Maciej Fliger.
Pani Joanna Pietras-Kuczawska podsumowała tą obszerną tematykę w kilku słowach: Konferencja Firma Przyszłości, organizowana przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Toruniu to miejsce spotkań ludzi biznesu, otwartych na rozwój, wybiegających w przyszłość, pragnących poprawić działanie swojej organizacji. To bardzo ważne wydarzenie w naszym regionie, które polecam. Organizacja konferencji jak co roku na bardzo wysokim poziomie a prelegenci charyzmatyczni, prezentujący bardzo ciekawe tematy.
Najbardziej utkwił mi w głowie cytat podsumowujący panel Kamili Kużaj-Karaszewskiej.
Jego autorem jest Michael Altshuler – „Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra wiadomość jest taka, że to Ty jesteś pilotem”.
Poniżej link do wideorelacji z wydarzenia, które można było także obserwować w trakcie jego trwania oraz kilka wybranych fotografii.
Asystentka Zarządu