VI Międzynarodowy Kongres Azjatycki 14-17 maja

16.05.2019 r. w Centrum Kultury Dwór Artusa miało miejsce oficjalne i uroczyste rozpoczęcie VI Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego???❤️???????.
Proszę mi wybaczyć za redakcję tekstu ale nie mam już siły poprawiać tekstu i oznaczać osób po tym jak Facebook „zjadł mi” dwa przygotowane posty???. Przepraszam za nienajlepszą jakość materiałów. Na pewno patroni medialni Gazeta PomorskaNowościOto ToruńPoza Toruń i oczywiście TVP3 Bydgoszcz zaspokoją Państwa ciekawość?❤️?.

Kongres organizowany jest przez Towarzystwo Azji i Pacyfiku oraz Katedrę Systemu Politycznego RP Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko -Pomorskiego, Urzędem Miasta Torunia i Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

Kongres otworzył oraz powitał wszystkich gości dr Adam Marszałek, Prezes Towarzystwa Azji i Pacyfiku, pomysłodawca, organizator, Wielki Polak ??❤️?.
Wystąpili również goście,reprezentanci partnerów strategicznych, głównych patronów i Państw Azji i Pacyfiku, m.in.
– Wicemarszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego – Zbigniew Ostrowski ( Zbigniew Ostrowski Zbigniew Ostrowski – Wicemarszałek Województwa Kujawsko – Pomorskiego )
– Prezydent Torunia – Michał Zalewski ( Michał Zaleski Prezydent Torunia Michał Zaleski
– Michał Korolko – Prezes Zarządu Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego ( Michał KorolkoMichał Korolko – profil publiczny Torunska Agencja Rozwoju Regionalnego )

W kongresie biorą udział dyplomaci, ambasadorowie, konsulowie Azji i Pacyfiku, parlamentarzyści RP, dyrektorzy departamentów ministerstw spraw zagranicznych, przedstawiciele biznesu, nauki, samorządu, Członkowie Polskiej Akademii Nauk. Państwem honorowym tego Kongresu jestvKorea?❤️?

Również PW Mat-Bud MAT BUD Materiały Budowlane dołączyła do grona patronów Kongresu z uwagi na dobre relacje Bogdana i Elżbieta Pietrasoraz Jacek Rutkowski z Adam Marszałek i jego rodziną oraz Wydawnictwo Adam Marszałek i Joanna Marszałek-kawa.
Również Fundacja Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razem aktywnie współpracuje z Time Marszałek Group.
Kongres to super trafiony pomysł zainicjowany 14 lat temu konferencjami?❤️??????.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe.MAT-BUD partneruje Kongresowi nie tylko z przyczyn towarzyskich ale jeszcze z przyczyn biznesowych, widzi duże możliwości współpracy oddziałów handlowych z krajami Azji i Pacyfiku???, na rynku lokalnym jest dostawcą dla jednego z największych inwestorów z Chin, którym jest Chang Lin Mar działający z nami w rejonie Torunia???❤️?.
Ponadto eksportujemy do Korei spore ilości materiałów budowlanych poprzez nasze Oddziały Handlowe w Gdyni oraz w Gdańsku – Kowalach.
https://matbud-torun.pl/
https://matbud-torun.pl/gdansk/
https://matbud-torun.pl/gdynia/

Jako Prezes Zarządu Komplementariusza – Komandytariusz PW Mat-Bud miałem przyjemność uczestniczyć w otwarciu Kongresu wraz z Dyrektorem Finansowym-Komandytariuszem Spóki Joanna Pietras-Kuczawska?❤️?.
Spotkaliśmy się także tutaj z naszym partnerem Chang Lin Mar, były wspólne foty i gesty zadowolenia ze współpracy obydwu stron???.

Dziękujemy za dobry pomysł na rozwój regionu i życzymy owocnych spotkań?❤️???????.
Dla Naszego Wielkiego Adama Marszałka mamy też małą niespodziankę ale pozostawmy to na wieczór???