JUBILEUSZ 30-lecia SPPON – Hotel Marriott Sopot

30.09.2023r. w Sopot Marriott Resort & Spa odbył się Jubileusz 30-lecia SPPON – Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. W imieniu Zarządu MAT BUD Materiały Budowlane oraz Prezesa Jacek Rutkowski serdecznie dziękujemy za zaproszenie, za wspaniałą uroczystość oraz liczymy na dalszą udaną współpracę.
Agata Kozłowska
Asystentka Prezesa Zarządu
30.09.2023 r., w Sopot, nad samym Bałtyckie Morze, wśród szumu fal, w super nastrojach, w kultowym Sopot Marriott Resort & Spa, odbyło się wyjątkowo piękne, wydarzenie. Jubileusz 30-lecia SPPON – Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.
Uroczysta inauguracja działalności SPPON-u nastąpiła 9 października 1993 r. w Sali Białej Ratusza w Gdańsk.
Konferencja, debata ekspertów, gość specjalny „power speech” Marek Kaminski, zdobywca biegunów, uroczysta gala z reprezentacjami stowarzyszeń z całej Polska, mnóstwem życzeń i prezentów, pokaz tańca, loteria, obustronne upominki, tańce, to tylko niektóre z wielu atrakcji.
Dziękujemy za zaproszenie na Jubileusz, miłe upominki oraz wspaniałą uroczystość pełną atrakcji.
Gratulujemy Jubileuszu 30- lecia i życzymy dalszych sukcesów.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe.MAT-BUD
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.
w Rozgarty, MAT BUD Materiały Budowlane, było partnerem Jubileuszu.
Jako Prezes Zarządu Komplementariusza-Komandytariusz z Ania i Dyrektorami Oddziałów w Gdyni ul. Hutnicza 25a, Kowalach ul. Glazurowa 9, Kamilem Trykiem i Krzysztof Marcinkowski ( https://matbud-torun.pl/, https://matbud-torun.pl/gdynia/, https://matbud-torun.pl/gdansk/ ).
Po uroczystym powitaniu, uczestników, gości, sponsorów, przez Panią Prezes Agnieszkę Paszulewicz, w sali konferencyjnej odbyła się ciekawa debata. „
„Dobre życie w dobrym mieście – dyskusja panelowa z udziałem przedstawicieli lokalnych władz, aktywistów miejskich, prawników oraz środowiska pośredników i zarządców nieruchomości. W debacie uczestniczyli, moderator Grzegorz Dobrowolski, członek założyciel SPPON i doradca Zarządu SPPON, panelanci Justyna Patyk, Marta Drozd-Piekarska ( Marta DP), Szymon Sędek, Marcin Skwierawski, Marcin Skwierawski – wiceprezydent Sopotu, bardzo interesująco opowiadający o Sopot Moje Miasto i Jacek Rutkowski.
Jako przedsiębiorca i prezes Zarządu PW Mat-Bud miałem zaszczyt i przyjemność uczestniczyć w debacie „Dobre życie w dobrym mieście”. Grzegorz Dobrowolski jako moderator, w trakcie interesującej dyskusji zadał mi m.in. ciekawe pytanie Czy biznes w mieście jest potrzebny, jaki wpływ maja przedsiębiorcy na rozwój miasta? Odpowiedzi były jednoznaczne, biznes jest bardzo potrzebny a z drugiej strony ma zdecydowanie pozytywny wpływ na rozwój i poziom życia otoczenia
Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami istnieje od 1993 roku i jest najstarszą organizacją zawodową pośredników w obrocie nieruchomościami w Polsce. SPPON jest jednym z 24 krajowych Stowarzyszeń regionalnych zrzeszonych w Polska Federacja Rynku Nieruchomości, w Miasto Stołeczne Warszawa. Stowarzyszenie jest wyjątkową reprezentacją, siłą charakteru tego zawodu, rozproszonego środowiska pośredników i zarządców. Obecny skład Zarządu SPPON:
Aleksandra Łukomska Smulska – Członek Zarządu
Sonia Fabiszak – Członek Zarządu
Paweł Łagownik – Skarbnik, Członek Zarządu i
Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami ul. Świętojańska 122/9 81-388 Gdynia – https://sppon.pl/
Sporo nas łączy, do zobaczenia wkrótce na roboczo.
Prezes Zarządu
PW Mat- Bud
Przewodniczący Rady