V Jubileuszowa Edycja Międzynarodowego Forum Gospodarczego

25.05.2023r., w samym sercu Górny Śląsk, odbyła się V Jubileuszowa Edycja Międzynarodowego Forum Gospodarczego, z częścią konferencyjną na Stadion Śląski, w Chorzów i galową w Rezydencja Luxury Hotel, w Piekary Śląskie. Organizatorem Forum jest Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki w Katowice – Prezes Michał Pomarański a partnerem głównym „Panorama Gospodarcza” ( Redakcja Panorama Gospodarcza ) z Redaktorem Naczelnym Bartosz Parchoniuk, przy wsparciu popularnych w biznesie wydawnictw Dziennik Gazeta Prawna i Grupa Wydawnicza Infor.
Forum jest doskonałym połączeniem biznesu, nauki i samorządu, ważnym głosem w globalnej dyskusji o kierunkach rozwoju światowej gospodarki. PW MAT BUD Materiały Budowlane, w Rozgarty/Przysiek/Stary Toruń, Gmina Zławieś Wielka, jako Lider branży budowlanej w Polsce Północnej aktywnie uczestniczyło w Forum.
Część konferencyjna, przy bardzo dużej frekwencji odbyła się w godz. 9:00 – 18.00 w Centrum Konferencyjnym Stadion Śląski w Chorzowie i składała się z 22 paneli dyskusyjnych w 5 salach.
Jako Prezes Zarządu Komplementariusza-Komandytariusz PW Mat-Bud, z Joanna Pietras-Kuczawska – Komandytariuszem Dyrektorem Administracyjnym i Finansowy Firmy w towarzystwie Ania Ania oraz Dyrektora III Oddziału Handlowego Firmy, w Zławieś Mała, Tomasz Kuczawski, oraz zaproszonymi przyjaciółmi Joanna Zielińska i Dominik Zieliński uczestniczyliśmy w wydarzeniu.
Miałem zaszczyt i przyjemność uczestniczyć w panelu dyskusyjnym, dotyczącym małych i średnich przedsiębiorstw, jako panelant. Podzieliłem się z uczestnikami wiedzą dotyczącą tajemnic sukcesu i społecznej odpowiedzialności biznesu, omówiłem uwarunkowania czasów kryzysu łącząc wiedzę i praktykę oraz doświadczenie wyniesione z aktywności w wielu organizacjach biznesowych, przedsiębiorców oraz Biuro Rzecznika MŚP. Panele były merytoryczne i bardzo aktywne a sama konferencja, ciekawa i na wysokim poziomie. Będę wracał. Międzynarodowe Forum Gospodarcze zakończyliśmy Uroczystą Galą w przepięknej Rezydencji Luxury Hotel w Piekary Śląskie. Otoczenie, ogród, wystrój, serwis, obsługa dekoracje, kuchnia, muzyka wszystko super „6”, a samo prowadzenie gali, „6+” Panowie.
Między innymi dlatego, oraz z okazji V Jubileuszu Międzynarodowego Forum Gospodarczego wręczyłem organizatorom Panom Michałowi Pamarańskiemu i Bartoszowi Parchoniuk, symboliczne statuetki przyjaźni i uznania, wydane na 25- lecie PW Mat- Bud.
Na gali , mieliśmy zaszczyt odebrać prestiżową nagrodę „Champion Biznesu” za, cytuję: „ niebywałe osiągnięcia, prężny rozwój oraz utrzymanie profesjonalnych i owocnych relacji z kontrahentami” jeszcze raz pięknie dziękuję Kapitule za to prestiżowe wyróżnienie i gratuluję sporemu gronu laureatów o niebywałych osiągnięciach w ważnych swetrach życia publicznego, biznesie, nauce, samorządach.
Szczególnie ciepło gratuluję wyróżnienia Magdalena Nowak.
Przewodniczący Kapituły- Prezes EORG Michał Pomarański wręczył wyróżnienia, Eko Innowator, Laur Spółdzielczości, Ambasador Innowacyjności, Lider Gospodarki Regionalnej, European Economic Award, Champion Biznesu a dodatkowo Redaktor Naczelny Panoramy Gospodarczej Bartosz Parchoniuk w imieniu Redakcji ogłosił zdobywcę tytułu człowieka roku, prof. Beata Kolasińska, wielkie brawa.
Prezes Zarządu PW Mat-Bud
Przewodniczący Rady
Prezes Zarządu WIP Business Club w Warszawa, Poland