Mat-Bud u Prezydenta Torunia

W dniu 19.09.2019 r., w związku z obchodami Święta Budowlanych przez PW Mat-Bud MAT BUD Materiały Budowlane, jako Prezes Zarządu Jacek Rutkowskiwraz z dyrektorem ds sprzedaży Paweł Andrzejewski mieliśmy zaszczyt być u Pana Prezydent Torunia Michał Zaleski Michał Zaleski, w gościnnych murach Ratusza Toruń Miasto.

Firma Mat-Bud ze mną na czele dąży wielkim szacunkiem Pana Prezydenta oraz współpracę z mieszkańcami i wszystkimi instytucjami Gminy Toruń👍❤️👍.
W imieniu Ogólnopolskiego Dwutygodnika Budowlanego PROFILE wręczyliśmy Złotą Kielnię z Diamentem 100-lecia Odzyskania Niepodległości RP dla Michała Zaleskiego Prezydenta Torunia i pamiątkowy dyplom z dedykacjami:

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
17 lat Prezydentury Michała Zaleskiego to wyjątkowy rozwój inwestycyjny miasta w XXI wieku,
wyjątkowy rozwój inwestycyjny miasta, wyjątkowa atrakcyjność turystyczną Torunia i wyjątkowe zadowolenie jego mieszkańców🏆🏆🏆👏👏👏.

Cóż 🤗🤗🤗patrząc na Miasto Toruń i wyjątkowe zaangażowanie Pana Prezydenta nie trzeba nic więcej dodawać🥇🥇🥇.

Ponadto w imieniu Firmy, wspólników Bogada i Elżbieta PietrasJoanna Pietras-Kuczawska, Jacka Rutkowskiego oraz całej załogi przekazaliśmy dla Miasta Torunia wyjątkową Statuetkę Filar-Oscara Mat-Budu w podziękowaniu za współpracę.

W miłej atmosferze rozmawialiśmy o budownictwie, jego sukcesach i bolączkach ale także dobrej współpracy dla dobra mieszkańców w zakresie nauki, zdrowia, pomocy społecznej, sporu, kultury, turystyki o Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

Dziękujemy za miłe spotkanie i życzymy dalszych sukcesów🎂👍❤️👍