Prezes Jacek Rutkowski Liderem Bezpieczeństwa Narodowego z Buławą Hetmańską

9.10.2019 r. W Centrum Konferencyjnym WDW Rynia rozpoczęła się IX Konferencja Bezpieczeństwa Narodowego. Bardzo ważne wydarzenie dla bezpieczeństwa i obronności Kraju💪💪💪🇵🇱🇵🇱🇵🇱. Konferencję otworzył Tadeusz KoczkowskiPrezes Stowarzyszenie Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego – SWBN, jednego z czterech organizatorów konferencji . Pozostali współorganizatorzy to Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych – KSOINStowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ w Radomiu i Komitet Bezpieczeństwa Biznesu Krajowej Izby Gospodarczej. Konferencja tematycznie ciekawa i bardzo wzbogacona o wybitne autorytety w tej dziedzinie. W załączonych zdjęciach i komentarzach program i prelegenci. Wymienię tylko największe osobowości i proszę mi za to wynaczyć bo nie sposób podać wszystkich a zatem Aleksander Kwaśniewski, Janusz PiechocińskiJanusz OnyszkiewiczBogusław Pacek, Gromosław Czempiński, Tadeusz Donocik 🤩🥇💪🇵🇱🇵🇱🇵🇱.
Odbyła się bardzo ciekawa dyskusja panelowa Debata Ekspertów na temat zagrożeń bezpieczeństwa kraju dziś i w przyszłości z udziałem takich autorytetow jak Panowie Wicepremier Janusz Piechociński, ministrowie Krzysztof Janik, Janusz Onyszkiewicz, Michał Kleiber, Gromosław Czempiński, Wiceprezes KIG Tadeusz Donocik 👍👍👍. Debata została podsumowana- skomentowana przez Pana Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego i Panią Wicemarszałek Sejmu Barbara Dolniak. Był też Bankiet-Gala gdzieniegdzie zabrakło miłych kulturalnych i patriotycznych akcentów, na gali uhonorowano zasłużonych dla kraju, patriotów❤️🙏🇵🇱.
Nominowani są na zdjęciach dodanych do relacji, dodam tylko, że wśród wyróżnionych były takie osoby jak Prezydent Kwaśniewski – wyróżniony Pierścieniem Stulecia Niepodległości, Wicepremier Janusz Piechociński – wyróżniony Pierścieniem Patrioty👏👏👏🇵🇱🇵🇱🇵🇱.
Ja miałem zaszczyt być uchonorowany podobnie jak Pani Marszałek Dolniak tytułem Lidera Bezpieczeństwa Narodowego z Buławą Hetmańską🤩🤩🤩😍😍😍🇵🇱🇵🇱🇵🇱.
Dziękuję pięknie Kapitule za to zaszczytne wyróżnienie i docenienie mojej roli w MAT BUD Materiały Budowlane oraz Fundacji Jacka Rutkowskiego-Pomagajmy Razem i gratuluję wszystkim nominowanym.
To była piękna uroczystość😍😍😍🇵🇱🇵🇱🇵🇱👍❤️👍