FIM Speedway Grand Prix w Toruniu

5.10.2019 r. yes yes yes Bartosz Zmarzlik Królem Żużla, Mistrzem Świata🤩🤩🤩🥇🥇🥇🏆🏆🏆👍❤️👍.
Bartosz podczas FIM Speedway Grand Prix Grand Prix Polski w Toruniu odparł atak Emila Sajfutdinowa i Leona Madsena. Gorzowianin jest trzecim mistrzem z Polski – wcześniej tytuły zdobywali Jerzy Szczakiel i Tomasz Gollob. Toruń Miasto Mój Toruń oszalało ze szczęścia 🤩🤩🤩💫💫💫🥇🥇🥇🏆🏆🏆🍸🍾👍❤️👍.

Bartosz Zmarzlik został trzecim polskim indywidualnym mistrzem świata w jeździe na żużlu! Tytuł zapewnił sobie, awansując do finału Grand Prix Polski na toruńskiej Motoarenie. Zawody wygrał Duńczyk Leon Madsen i zdobył wicemistrzostwo. Drugi w finale był Rosjanin Emil Sajfutdinow i wywalczył brązowy medal.

Przed ostatnią rundą Zmarzlik prowadził w klasyfikacji generalnej z przewagą siedmiu punktów nad Rosjaninem Emilem Sajfutdinowem i dziewięciu nad Duńczykiem Leonem Madsenem. Po fazie zasadniczej w grze o złoto pozostawali już tylko Polak i Duńczyk. W swoim wyścigu półfinałowym Zmarzlik potrzebował dwóch punktów, aby zapewnić sobie mistrzowski tytuł. Na wejściu w pierwszym łuku założył Sajfutdinowa i pomknął po spełnienie marzeń swoich i setek tysięcy polskich kibiców💫💫💫🤩🤩🤩😍😍😍🥇🏆👍❤️👍

Najlepsze życzenia dla Mistrza od MAT BUD Materiały BudowlaneFundacja Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razem i dziękuję za wspólne zdjęcia i miłe słowa na podium👍❤️👍.

Jacek Rutkowski

Ps. Wielki szacun dla wspierających żużel a wśród nich wymienię tylko Iwona Michałek Iwona Michałek Poseł na Sejm RP Krystyna Zaleska bo z takim oddaniem Panie kibicują👏👏👏🌹🌹🌹👍❤️👍