Wiosła na medal!

Czas na kolejne świetne wieści tym razem w rywalizacji w wioślarstwie.Gdzie nasza firma również wspiera. Alicja Gębicka bo o niej własnie mowa,ma zaledwie 14 lat,a już wiele wyróżnień na swoim koncie.Młoda ,perspektywiczna i przede wszystkim z wielkim sercem do walki pokazuje ze medale i wyróżnienia to nie dzieło przypadku a owoce ciężkiej pracy.

Swoje zmagania Alicja zaczęła już w Marcu. Wprawdzie nie na wodzie ale na ERGOMETRZE gdzie daleko w polu zostawiła swoich konkurentów i zdobyła Mistrzostwo Bydgoszczy które zorganizowane były pod nazwą ERGOWIOSŁA. To dopiero początek.

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW W POZNANIU
Które odbyły się 5/6 Sierpnia tego roku pokazały możliwości Alicji i załogi III Miejsce Dz 4x+(Czwórka Podwójna ze sternikiem).

Kolejna informacje która jest warta wyróżnienia to Ranking punktowy Młodziczek w klasyfikacji „Drewniane Wiosła”gdzie ostatecznie Alicja uplasowała się na 10-tym miejscu w rywalizacji jest 150 wioślarek.

EKSPLOZJA MOŻLIWOŚCI!
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Nasza Alicja w osadzie Dz 8x+(Ósemka podwójna ze sternikiem)zdobywa Mistrzostwo i staje wraz z Dziewczynami na pierwszym stopniu podium

Gratulacje Życzymy Dalszych sukcesów.