Derby Enea Astoria Bydgoszcz – Polski Cukier Toruń

05.10.2019 r. odbyły się Derby na Hala Łuczniczka Bydgoszcz🏀🏀🏀Spotkanie drugiej kolejki Energa Basket Liga pomiędzy Enea Astoria Bydgoszcz a Polski Cukier Tor rozegrane na hali Immobile Łuczniczka.
Jako Firma PW. Mat-Bud MAT BUD Materiały Budowlane z Prezesem Zarządu Jackiem Rutkowskim na czele i Dyrektorem ds. produkcji Michałem Nowakowski aktywnie kibicowaliśmy drużynom🏀💫💪🏀💪💞💞💞. Najbardziej cieszymy się z wspaniałej atmosfery na meczu😍🏀😍🏀😍🏀. Przewodniczący Rady Fundacja Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razem również dzielnie kibicował👍❤️👍 bo Fundacja kocha i wspiera sport i kulturę fizyczną👍❤️👍🥇🏆🇵🇱.

To było wspaniałe widowisko🤩🤩🤩💫💫💫🏀🏀🏀👍❤️👍. Brawo dla kibiców za wspaniałe kibicowanie drużynom a szczególnie dla Piotr Król Piotr Król 🥇🥇🥇za jego niesamowite oddanie dla sportu i kibicowanie Astorii pełne serca i emocji❤️❤️❤️🥇🥇🥇🏆🏆🏆.

Najważniejszy jest sport i gra fair play. Zwycięzcom i przegranym życzymy jak najlepszych wyników, bo są to drużyny z naszego regionu🥇🏆💪🏀👍❤️👍.

Chociaż wynik był 97:80 dla Polskiego Cukru Toruń ( w końcu Vicemistrz Polski ) to chciałbym jednak pogratulować pięknej gry i postawy Enea Astoria Bydgoszcz 🏆.

Walka była wyrównana 👏👏👏. Bez wątpienia Oddział Handlowy i Betoniarnia PW Mat-Bud z Bydgoszczy ul. Przemysłowa 27 kibicuje i wspiera Beniaminka Ekstraklasy Enea Astoria Bydgoszcz😍🙏🏀👊👍❤️👍.

Dla mnie jako Jacka Rutkowskiego i Prezesa Zarządu PW Mat-Bud pozostaje dodać tylko … sport łączy, piękna uczta dla kibiców, będziemy sport wspierać dla dobra naszych dzieci, przyszłych pokoleń a także wszystkich miłośników😍😍😍❤️❤️❤️👍👍👍.

Ps. Oczywiście nie zabrakło też na meczu Tomasz Lenz, to najbardziej oddany kibic 🏀🏀🏀Toruńskiej Koszykówki jakiego znam a znam go od 32 lat🤩🤩🤩. Wielki szacun🙏🙏🙏👊👍❤️👍