Turniej piłkarski o puchar Prezesa PKIB

Pomorsko-Kujawska Izba Budownictwa pod przywództwem Prezesa Józefa Gramzy, Dyrektora Andrzeja Cieślika oraz Przewodniczącego Rady Andrzeja Wosika zorganizowała festyn oraz turniej szóstek piłkarskich z okazji zakończenia lata 2017. Na tak ważnej imprezie nie mogło zabraknąć reprezentacji firmy MAT-BUD wraz z Prezesem Jackiem Rutkowskim na czele. Podczas pikniku można było zobaczyć pokazy sprzętu budowlanego co bardzo zainteresowało Dyrektora oddziału MB VI w Bydgoszczy Michała Bizonia. Dla najmłodszych przewidziano konkursy i zabawy.
Turniej piłkarski o puchar Prezesa PKIB wygrała drużyna Pana Marka Gotowskiego, drugie miejsce przypadło zespołowi Bohamet, na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Ebud Przemysłówka, tuż za podium znalazła się reprezentacja firmy MAT-BUD w której występował również Dyrektor ds. sprzedaży Paweł Andrzejewski , piąte miejsce przypadło reprezentacji firmy Alfa a na szóstym miejscu znalazła się drużyna firmy Elwind. Turniej był na bardzo wysokim poziomie, nie zabrakło wielu bramek, dopingu oraz poświęcenia każdego z zawodników. Warto dodać, że dla naszej reprezentacji był to debiut w zawodach takiej rangi. Wynik mógłby być lepszy gdyby nie kontuzja naszego kolegi Daniela z oddziału w Łodzi, Kamila Dyrektora oddziału w Gdyni oraz zawodników których zabrakło z przyczyn osobistych Karola, Arka czy Łukasza. Kapitan drużyny Karol Siwka służbowo Zastępca Dyrektora ds Zakupów i Logistyki zapewnił, że w przyszłym roku drużyna się wzmocni i będzie walczyć o najwyższe cele w duchu fair play.
W imieniu Pana Bogdana Pietrasa założyciela i wspólnika firmy Mat-Bud , Prezes Jacek Rutkowski podziękował wszystkim za wspaniałą grę.
Na koniec wraz z Prezesem sukces drużyny świętowaliśmy w nowo powstałej restauracji Dwór Orzechówka, która będzie nową lokalizacją spotkań biznesowych w tej części Bydgoszczy. Jedzenie było naprawdę bardzo dobre.

fot: Prywatna kolekcja Prezesa Jacka Rutkowskiego.