Drugi Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

Mamy to! Firma PW. MAT BUD Materiały Budowlane zdobyła prestiżowe wyróżnienie – Drugi Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu
Dziękujemy za to wspaniałe wyróżnienie oraz składamy serdeczne gratulacje dla pozostałych laureatów!
W dniu 27.01.2024 r. , ze wspólnikami Przedsiębiorstwa Wielobranżowego. MAT-BUD Spółka z o.o. Sp.K. Bogdanem i Elżbieta Pietras oraz dyrektorami pionów Magdalena Grzębowska i Michałem Nowakowskim, w Warszawa, Poland, miałem zaszczyt i przyjemność uczestniczyć w Gali XXXI Edycji Konkursu Business Centre Club ,,Lider Polskiego Biznesu” , zdobywając prestiżowe wyróżnienie – Drugi Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu.
Dziękujemy Kapitale za to piękne biznesowe wyróżnienie potwierdzające, że kolejny rok MAT BUD Materiały Budowlane osiąga bardzo dobre wyniki ekonomiczne, prowadzi na wysokim poziomie działalność ukierunkowaną nie tylko na maksymalizację wskaźników finansowych, ale także na inowacyjność, ochronę środowiska, pomoc potrzebującym oraz szeroko rozumianą społeczną odpowiedzialność biznesu.
Gratulujemy wszystkim nominowanym, laureatom złotej i platynowej statuetki oraz diamentów .
Najbardziej prestiżowe, specjalne wyróżnienia otrzymali:
Marek Brzeziński Ambasador USA w Polsce, syn Wielkiego Polaka Zbigniewa Brzezińskiego,
prof. Adam Bodnar, Minister Sprawiedliwości, Prokurator Generalny (Ministerstwo Sprawiedliwości).
Brawo Panowie, Wasze wielkie zasługi dla RP nie wymagają wymieniania bo są powszechnie znane.
Gala odbyła się w Warszawa Hotel Double Tree by Hilton & Conference Centre Warsaw, w największym centrum kongresowym w Polsce. W uroczystości wzięło udział duże grono uczestników, laureatów reprezentujących najlepsze firmy z całej Polski, wybitne osobowości życia publicznego, gospodarczego, przedstawiciele Kapituły, władz BCC jako organizatora.
Prezes BCC dr Jacek Goliszewski dokonał wzruszającego i bardzo merytorycznego otwarcia Gali, zostały odczytane bardzo pochlebne i pełne serdeczności listy od Pana Marszałka Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Szymon Hołownia i Wicepremiera Władysław Kosiniak-Kamysz.
Spotkaliśmy sporo znajomych.
Do Złotej Statuetki Lider Polskiego Biznesu nominowanych zostało 29 firm z całego kraju, link do listy poniżej:
konkurs-lpb-2023-firmy-ubiegajace-sie-o-zlota-statustke-lidera-polskiego-biznesu.docx (live.com)
Jeszcze raz dziękuję kapitule za to zaszczytne wyróżnienie, trzeba jednak powiedzieć, że jest ono wynikiem dobrej pracy firmy i sukcesem całej załogi.
Mądrość, pracowitość, społeczna odpowiedzialność i wspieranie potrzebujących, a także dobra współpraca z partnerami biznesowymi, to główne klucze sukcesu. BCC jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców, najbardziej ukierunkowaną na wyważony rozwój i dobro polskiej gospodarki, a także należną pozycję klasy średniej, co w obecnych czasach nie jest łatwe.
Konkursy i wyróżnienia BCC należą do grupy najbardziej prestiżowych i z tego też powodu jesteśmy wdzięczni i dumni z uzyskanych laurów. W tej działalności ważne jest również dobre oblicze przedsiębiorców, w tym społeczna odpowiedzialność biznesu, działania na rzecz potrzebujących.
Jak często powtarzam: „właściciele firmy, kadra zarządzająca i cała załoga dzięki wspólnocie celów, uczciwemu podziałowi zysków, mądrości, pracowitości i zaangażowaniu, śmiało patrzy w przyszłość traktując firmę jak drugi dom” .
Rozważny rozwój, bezpieczeństwo zdrowotne, stabilizacja i pewność jutra na miarę czasów, na pewno wpłynęły na pozytywną ocenę przedsiębiorstwa.
Nie jest to łatwe w obecnych czasach i nie wszystko wychodzi tak jakbyśmy chcieli, ale w ogólnej ocenie uzyskane wyróżnienie wskazuje na przewagę pozytywów.
Jako Prezes Zarządu Komplementariusza-Komandytariusz Spółki po zakończeniu części oficjalnej udzieliłem spontanicznego, ciekawego wywiadu, Pani Redaktor Agata Konarska, która pięknie poprowadziła całą Galę.
Galę transmitowały tvp.info, TVP INFO, NEWSERIA AGENCJA INFORMACYJNE oraz media społecznościowe. Całokształt prac związanych z przygotowaniem do tego wydarzenia oraz efekt końcowy wprowadziło nas w poczucie udziału w ważnym, ekscytującym wydarzeniu, które łączyło się z panującą swobodną i budującą atmosferą.
Na koniec chciałbym podziękować za miło spędzony razem czas i pogratulować Statuetki naszemu przyjacielowi Czeslaw Abramczyk, Norbert Pietrykowski i całej Firmie Rodzinny Abramczyk
Poniżej filmy i zdjęcia z wydarzenia z miłym akcentem „Popiersia Mikołaja Kopernika” dla wyjątkowych Osobowościi linki do poprzednich wydarzeń, które zawsze były wyjątkowe, te są z udziałem naszej firmy:
https://www.facebook.com/share/jZYse56u7qVXidXs/?mibextid=WC7FNe
https://www.facebook.com/share/EYJ4dzysZGQMfe9U/?mibextid=WC7FNe
Prezes Zarządu PW Mat-Bud
Przewodniczący Rady