Przygotowania do tegorocznego Finału WOŚP

Trwają przygotowania do tegorocznego Finału WOŚP. Jest to bardzo ważne wydarzenie dla firmy PW. MAT BUD Materiały Budowlane, która wspiera Orkiestrę od lat. Celem tegorocznej zbiórki jest ,,Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Zdrowie jest nadrzędną wartością naszego życia, dlatego również w tym roku nie może nas zabraknąć. Chciałam przypomnieć, że działamy też z Gmina Zławieś Wielka, Powiat Toruński,bo tu żyjemy i pracujemy. Wzorem ubiegłych lat, Prezes Jacek Rutkowski wraz z wspólnikami wspiera WOŚP Sztab Zławieś Wielka.
Firma PW. MAT-BUD przekazała Kij hokejowy z autografami hokeistów, który otrzymała jako sponsor od drużyny Klub Hokejowy Energa Toruń KH Energa Toruń.
Natomiast Prezes Jacek Rutkowski przekazał na licytację z własnych zasobów obrazy – jeden przedstawiający piękny, górski krajobraz, a drugi to odlane rękodzieło symbolizujące kult pracy, aniołka oraz okolicznościowe 3 Srebrne Monety.
Firma w latach 2021 – 2023 jest Liderem Walki z pandemią COVID – 19 oraz ,,Liderem w dobie pandemii”, Złotej Setki Kujaw i Pomorza i społecznej odpowiedzialności Biznesu.
W tym roku firma podejmie próbę licytacji Serduszka Sztabu Złejwsi Wielkiej.
Serdecznie zapraszamy na kolejny, już 32. Finał WOŚP oraz gorąco zachęcamy do licytacji wystawionych przedmiotów!
32. Finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia 2024 roku. Mottem akcji jest „Tu wszystko gra OK!”. Cel tegorocznego Finału WOŚP to: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”😊
PW. MAT BUD Materiały Budowlane, jak co roku, bierze udział w WOŚP. W tym roku również nie może zabraknąć aktywności naszej firmy, jesteśmy Złotym Sponsorem WOŚP Sztab Toruń. Dla głównego sztabu WOŚP-u w Toruniu, przekazano Popiersie Mikołaja Kopernika, autorstwa artysty z Łążyn, Gmina Zławieś Wielka , Powiat Toruński , Bogusława Ziółkowskiego , wykonany z okazji 550 rocznicy urodzin naszego wielkiego astronoma Mikołaja Kopernika., koszulkę z autografem Anety Rygielskiej, koszulkę z autografami Katarzyny Zillmann oraz Mirosława Ziętarskiego Tokyo 2020 oraz koszulkę z autografami Twardych Pierników z certyfikatem autentyczności 2019r.
Wspólnicy PW. MAT BUD Materiały Budowlane Bogdan i Elżbieta Pietras oraz Jacek Rutkowski licytują coroczne główne przedmioty w sztabach WOŚP. Miło mi poinformować, że w 2023r Prezes Jacek Rutkowski wylicytował Złote Serduszko z numerem 80.
W tym roku również PW.MAT-BUD będzie licytował główne przedmioty w okolicznych sztabach.
Poniżej linki do aukcji przedmiotów, które przekazaliśmy do Sztabu. Zachęcamy bardzo gorąco do licytacji :
Asystentka Zarządu
Agnieszka Wołowska
Jacek Rutkowski