Umowa o współpracy z wicemistrzynią w boksie Anetą Rygielską

PW MAT BUD Materiały Budowlane, nie tylko silne w biznesie, ale ma także w gronie załogi, członków rodziny z grona bardzo dobrych sportowców, Kujawsko-Pomorskie.
Dziś została podpisana umowa o współpracy z Aneta Rygielska  tegoroczną brązową medalistką turnieju bokserskiego ,,Strandja” w Sofii, Vicemistrzyni Europy 2019, jedenastokrotnej Mistrzyni Polski 2010-2021, brązowej medalistką Igrzysk Europejskich w Baku 2015r a także Młodzieżowej Mistrzyni Świata w Boksie 2013r. Aneta będzie wizytówką Oddziału PW MAT-BUD w Złejwsi Małej, z racji jej osobistych związków.
We wspomnieniach Prezesa Jacek Rutkowski jest też epizod związany z boksem. Jak to na wsi kiedyś bywało, chłopacy boksowali, za puchary robiły ładne butelki z naklejkami, wspomina prezes i jako 5-10 latek utożsamiał się z Januszem Gortatem, dwukrotnym brązowym medalistą olimpijskim w wadze półciężkiej.
Dziś zdecydowaliśmy, że będziemy wspierać naszą lokalną (toruńską) gwiazdę sportu bokserskiego kobiet Anetę Rygielską, prawdziwą gwiazdę sportu i z nami związaną. To chyba lepsze, niż wspieranie najbogatszych, drogich w utrzymaniu klubów, które często z publicznych środków otrzymują dużą pomoc czyniąc sport bardziej zawodowym, dodaje prezes.
Asystentka Zarządu