Diamenty Miesięcznika Forbes 2019

09.05.2019r. w Hotel Bulwar w Toruniu odbyło się już kolejny raz uroczyste spotkanie laureatów rankingu Diamenty Miesięcznika Forbes 2019. W programie wieczoru były panele dyskusyjne „Finansowanie rozwoju innowacji w przedsiębiorstwach” oraz „Bariery/szanse polskiej gospodarki”. Galę i dyskusję panelową uświetnił już tradycyjnie Prezydent Torunia Michał ZaleskiMichał Zaleski dziękujemy????❤️?
Następnie odbyła się ceremonia wręczenia nagród w rankingu Diamenty Miesięcznika Forbes.
PW. Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k. MAT BUD Materiały Budowlane zajęło 11 miejsce w województwie kujawsko-pomorskim wśród firm z przychodami od 50 do 250 mln zł uzyskując średnią ważoną wzrostu 26,33%, natomiast na liście ogólnopolskiej zajęliśmy 234 miejsce.
Jest to dla naszej firmy wspaniała informacja ponieważ jak podają sami organizatorzy nie jest łatwo uzyskać wyróżnienie w kolejnych latach firmom działającym długo na rynku, tak jak Mat-Bud 21 lat. Ponadto w ubiegłym roku PW. Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k. zajęło 35 miejsce w województwie kujawsko-pomorskim wśród firm z przychodami od 50 do 250 mln zł uzyskując średnią ważoną wzrostu 18,53 %, natomiast na liście ogólnopolskiej 468 miejsce.
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym!
Laureaci 2019
https://www.forbes.pl/…/laureaci-diamentow-forbesa-…/tg1x950
Laureaci 2018
https://www.forbes.pl/…/laureaci-diamentow-forbesa-…/qxv8rw4

Jako Prezes Zarządu PW Mat-Bud Jacek Rutkowski dziękuję organizatorom konkursu ( Redaktor Naczelny Forbes Paweł Zielewski ) a szczególnie załodze i partnerom biznesowym za osiągnięty sukces?????❤️?
Za rok będzie lepiej?❤️?