Dwudziesty piąty Międzynarodowy Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej w Ciechocinku.

Dwudziesty piąty – jubileuszowy, Międzynarodowy Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej w Ciechocinek dobiegł końca. Tegoroczna edycja została wyjątkowo przesunięta z miesiąca lipca na termin wrześniowy.
W gościnnych progach TeoDorka Med & Spa i pod czujnym okiem Barbara Matwiej zostaly wreczone nagrody i wyróżnienia.
PW.MAT-BUD, Prezes Jacek Rutkowski i Fundacja Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razem ufundowali część nagród dla uczestników, które w imieniu Firmy I Fundacji wręczyła Asystentka Zarządu Czesława Augustinowicz
Dwutygodniowe warsztaty zaowocowały otwartym koncertem galowym w dniu 17 września a w dniu 18 września wręczono laureatom nagrody i wyróżnienia oraz pozostałym uczestnikom zestawy pamiątkowe. 50 uczestników pod okiem specjalistów szlifowało swoje umiejętności, żeby ostatecznie pokazać swój kunszt i umiejętności na koncercie. Poziom uczestników jak co roku był wysoki. Grandprix zdobyła w tym roku uczestniczka z Ukrainy. Transmisja z koncertu jest dostępna w internecie, więc każdy może go odsłuchać pod tym linkiem:
Każdy z uczestników stał się zwycięzcą z racji przełamywania barier, tak osobistych jak i społecznych.
Od początku istnienia festiwalu po stronie jurorów pojawia się Andrzej Fajndt (dawniej Zespół Partita), który nie tylko ocenia ale również podpowiada młodym ludziom jakimi wyborami w przyszłości należy kierować się w doborze repertuaru. Maurycy Polaski , to kreatywna twórczość słowna dodająca blasku wszystkim poczynaniom każdego z uczestników. Nad Zespołem muzycznym towarzyszącemu występom młodych artystów czuwał Artur Grudziński, związany z festiwalem od 9 lat.
Poniżej fotorelacja z wręczenia upominków oraz kilka ujęć z samego koncertu.
Asystentka Zarządu