Gala Biznesowa „Top Polish Brands”

06.03.2020 roku w Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw odbyła się Gala Biznesowa „Top Polish Brands”, która towarzyszyła wydarzeniu publikacji „Zwykli, niezwykli. Historie biznesowe ludzi sukcesu i polskich marek”. Gala rozpoczęła się przemówieniami Mileny Golda i Ryszarda Czarneckiego polskiego polityka, historyka, dziennikarza, działacza sportowego, Posła na sejm I, III kadencji, deputowany do Parlamentu Europejskiego VI. Podkreślał on znaczenie polskich firm i 5 miejsce na rynku europejskim w ujęciu gospodarczym i wzrostu PKB.
W trakcie Gali przeprowadzono dwa panele biznesowe. Pierwszy z nich dotyczył nowej wizji firmy i rola lidera. Paneliści mówili o roli i cechach lidera, o tym czy prezes powinien być liderem. Drugi panel dotyczył innowacji w biznesie.
Wydarzenie uświetnione było licznymi atrakcjami min. występem Anny Bakalarskiej z Buffo oraz pokaz mody Diany Walkiewic.
Wręczono nagrody w konkursie Top Polish Brands magazynu „Ceoworld”, wśród wyróżnionych był Prezes Jacek Rutkowski.
Prezes podkreślił, że jest to wyróżnienie dla PW. Mat-Bud i dziękuje całej załodze i partnerom biznesowym.
W drugiej części odbyła się część charytatywna Gali na rzecz Krzysia i Zbysia Walerych Team Płyniemy po medal oraz Leona Frej, którego marzeniem jest swobodne chodzenie i zbiera środki na operację w Stanach Zjednoczonych. Łącznie udało się zebrać 34 300 zł.
Dziękujemy za wspaniałe wyróżnienie i gratulujemy wszystkim laureatom.