Złoty medal Akademii Polskiego Sukcesu

01.03.2019 r. na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Gala Wręczenia Nagród z okazji 30-lecia Polskiego Klubu Biznesu. ???☺️☺️☺️ Podczas Gali wystąpił Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” laureat nagrody „Za działalność na rzecz dobra wspólnego”.???
Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu to organizacja gospodarcza, która została utworzona z inicjatywy polskich przedsiębiorców, zrzeszającą przedstawicieli biznesu, nauki, kultury, a także dyplomacji i sportu. Misją stowarzyszenia jest aktywizowanie gospodarki we wszystkich aspektach, które dotyczyć mogą kondycji ekonomicznej firm oraz wspieranie procesów integracji gospodarczej krajów europejskich.???☺️☺️☺️

Podczas uroczystości zostały wręczone Nagrody Polskiego Klubu Biznesu z okazji 30-lecia powstania klubu i 100-lecia polskiej przedsiębiorczości, Medale Akademii Polskiego Sukcesu oraz Nagrody za działalność na rzecz dobra wspólnego
SREBRNE MEDALE Akademii Polskiego Sukcesu otrzymał ‪m.in‬.:
SGB-BANK S.A. z siedzibą w Poznaniu– nagrodę odebrał Prezes Zarządu Mirosław Skiba.
ZŁOTE MEDALE AKADEMII POLSKIEGO SUKCESU zdobyli ‪m.in‬.:
Jacek Rutkowski Prezes Firmy MAT – BUD Sp. z o.o. Za wieloletnie, konsekwentne działania na rzecz rozwoju polskiego budownictwa, budowanie firmy rodzinnej od podstaw i osiągnięcie wielu sukcesów na polskim rynku budowlanym.
Kolejowe Zakłady Łączności w Bydgoszczy Sp. z o.o. – Prezes Zarządu Krzysztof Magierowski.
Profile Biznes Sp. z o.o. – Za wieloletnie wspieranie medialne polskiego budownictwa nagrodę odebrał Prezes Wiesław Wójcik.
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Prorektor dr hab. Maciej Bała.
Alicja Majewska oraz Włodzimierz Korcz.
ZŁOTE MEDALE z DIAMENTEM Akademii Polskiego Sukcesu zdobyli ‪m.in‬.
Polski Komitet Olimpijski – Sekretarz Generalny Adam Krzesiński.
Krzysztof Pietraszkiewicz – Prezes Związku Banków Polskich.
HEROS POLSKIEJ GOSPODARKI zdobyli ‪m.in‬.
MABO Sp. z o.o. – Prezes Zarządu Andrzej Kowalczyk. Złoty Medal zdobył również Adolf Bogacki – twórca Firmy MABO Sp. z o.o.
AGROMASZ Zakład Metalowy – Prezes Janusz Gruszczewski i Joanna Gruszczewska.
NAGRODA SPECJALNA została przyznana Panu Robertowi Gajda
HONOROWY AMBASADOR POLSKIEGO BIZNESU
Ceramika Tubądzin Sp. z o.o. – Prezes Andrzej.
NAGRODA SPECJALNA ZA DZIAŁANIE NA RZECZ DOBRA WSPÓLNEGO M.IN. DLA:
Fundacja WOŚP – Prezes Jerzy Owsiak.
Państwowy Ludowy Zespół Pieśni i Tańca MAZOWSZE – dyr. Jacek Boniecki Za 70 lat promowania polskiej kultury w kraju i zagranicą. Jacek Boniecki Dyrektor Państwowego Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca MAZOWSZE zdobył również Złoty Medal za wieloletnią promocję polskiej kultury w kraju i zagranicą.
Imprezę zakończyliśmy uroczystą kolacją w Restauracji Ucieranie Treści.
Jest to sukces nas wszystkich nie byłoby tego gdyby nie MAT BUD Materiały Budowlane jego założyciele Bogdan, Elżbieta PietrasJoanna Pietras-Kuczawska, cała załoga oraz najbliższe otoczenie.
Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu to prestiżowa nagroda dla najlepszych polskich firm ze 100-letnią tradycją, firm rodzinnych i produktów ważnych dla rozwoju polskiej gospodarki oraz dla wybitnych przedstawicieli nauki, kultury, sztuk pięknych i sportu.
Oprócz Państwowego Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca MAZOWSZE wystąpiła Pani Alicja Majewska oraz Jolanta Mrotek która zaśpiewała bardzo wzruszająca piosenkę. ??????
Na uroczystości pojawiło się wiele osobistości ze świata nauki, polityki oraz kultury.