Targi Mieszkanie Dom i Ogród

22 maja 2022r. w Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze BCTW odbyly się targi pod nazwą ,,Mieszkanie dom i ogród”, w których MAT BUD Materiały Budowlane uczestniczył jako partner i wystawca.
Łączna liczba uczestniczących wystawców to 35 podmiotów gospodarczych.
PPW.MAT-BUD reprezentowałtował w tym dniu w imieniu Prezesa Jacek Rutkowski, Dyrektor ds.logistyki i zakupów Maciej Trojanowski, który udzielił szczegółowych informacji na temat naszego przedsiębiorstwa.
Tak bogate i ciekawe stoisko wystawowe przygotował a także obsługiwał nasz Oddział w Bydgoszczy mieszczący się przy ul. Przemysłowej 27. Już w sobotę trwały gorączkowe przygotowania aby móc w dniu targów pokazać jak najwięcej punktów oferowanych przez nasze hurtownie.
Dziękujemy wszystkim pracownikom oddziału za profesjonalnie przygotowane stoisko oraz całodzienny udział w wydarzeniu.
W trakcie targów każdy z odwiedzających mógł wypełnić ankietę i wziąć udział w losowaniu jednej z pięciu skrzynek narzędziowych ufundowanych przez naszą firmę, które zostały rozlosowane pod koniec targów przez Dyrektora BCTW Daniela Kur oraz Dyrektora ds.logistyki i zakupów PW.MAT-BUD Macieja Trojanowskiego.
Mamy nadzieje, że tych fotografi zamieszczonych poniżej choć po części odda atmosferę oraz zainteresowanie jakie budziły same targi wśród mieszkańców Bydgoszczy bydgoszcz.pl
Asystentka Zarządu