Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

12.01.2020 r. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Lubiczu Dolnym z: Andrzej Jankowski i 15 innymi użytkownikami w: Szkoła Podstawowa im. bł ks Władysława Bukowińskiego w Lubiczu Dolnym.

12.01.2020 r. Bogdan i Elżbieta Pietras jako wspólnicy MAT BUD Materiały Budowlane wylicytowali kolejny raz, w imieniu Firmy, Złote Serduszko Sztabu Gmina Zławieś Wielka WOŚP.

Ja jako Jacek Rutkowski przez ostanie dwa lata aktywnie uczestniczyłem w WOŚP w Złejwsi Wielkiej licytując złote serduszka i darowując liczne przedmioty.

W tym roku jako Jacek Rutkowski a ponadto jako Założyciel-Fundator oraz Przewodniczący Rady Fundacja Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razempodjąłem decyzję aby wesprzeć młody Sztab działający pierwszy rok w Szkole Podstawowej w Złotorii, którą ukończyłem👍❤️👍.
W konsekwencji wsparłem Sztab Wośp Lubicz Dolny Gmina Lubicz.

Przez cały okres przygotowawczy i w trakcie 28 Finału WOŚP byłem pod wrażeniem aktywności wolontariuszy ( głównie Maja BieleckaBarbara KisielewskaKatarzyna Gałka ), prowadzących, uczestników z Panem Wójtem Marek Nicewicz na czele😍❤️👏👏👏👍❤️👍.

Stąd hojność i dobra zabawa tym lepsze❤️❤️❤️💫💫💫.
W wyniku licytacji wzbogaciłem się o :
– srebrną monetę 10 zł w kształcie ❤️z dedykacją Jurek Owsiak Się ma👍❤️👍,
– 2 złotową monetę WOŚP z dedykacją Jurka Owsiaka👍❤️👍,
– koszulkę naszej wspaniałej sztafety 4×400 kobiet z autografami zawodniczek, z Iga co śmiga – Iga Baumgart-Witan na czele👍❤️👍,
– kurtkę i kalendarz GKM Grudziądz S.A. z autografem trenera Robert Kościecha👍❤️👍,
– koszulkę- narzutkę meczową Karol Gruszecki z Polski Cukier Toruń z certyfikatem 👍❤️👍.
Młody Sztab nie miał oryginalnego serduszka ale jest na dobrej drodze I bez wątpienia monety są super oryginalnym podarkiem❤️❤️❤️.

Bardzo mi się podobała aktywność wolontariuszy ze Złotorii i Lubicza, licytacje rewelacja, występy klasa a pomysł ze sztucznymi ogniami w ramach Światełka do Nieba w dychę👏👏👏💫💫💫❤️❤️❤️.

I poleciały Światełka o 20.00 💫💫💫💥💥💥☄️☄️☄️a po dogrywka 🤼‍♂️🤼‍♂️🤼‍♂️największa niespodzianka rekordowa licytacja🥇🏆🥁🥁🥁
No tak ja sam przeciw swoim i dałem radę😂😂😂 Łódź canoe powiększy moją flotę🚣‍♂️🚣‍♂️🚣‍♂️👍❤️👍.

To był super 28 Finał WOŚP a jego największą wartością w Złotorii i Lubiczu była spontaniczność 💓i zero polityki😘😘😘a dodatkowo z uzyskanych wpływów będzie sprzęt medyczny tak potrzebny dla ratowania życia i zdrowia💓💓💓