Skrzydła Sukcesu 2022

W dniu 27.10.2022 r., na terenie  Centrum Biznesowego Fabryka Norblina, Kino KinoGram, w Miasto Stołeczne Warszawa, odbyła się Siódma Edycja Skrzydeł Sukcesu 2022 Lafarge Polska, „Na skrzydłach EKO”, dedykowana kluczowym klientom cementowym Grupy Lafarge Polska .
Jako Prezes Zarządu PW. MAT BUD Materiały Budowlane wraz z Dyrektorem ds. produkcji Michałem Nowakowskim mieliśmy zaszczyt i przyjemność celebrować to wyjątkowe wydarzenie, Inspirujące Biznes, a ponadto odebraliśmy przyznane firmie prestiżowe wyróżnienie, Statuetkę Skrzydła Sukcesu 2022.
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym a naszą Statuetkę dedykuję Wspólniczce Elżbieta Pietras z najlepszymi życzeniami urodzinowymi.
Prezes Lafarge Xawier Guesnu ciekawie przedstawił spójną koncepcję koncernu Lafarge Polska, na najbliższe lata „ECO Planet”, ukierunkowaną na ochronę środowiska prezentując nowe proekologiczne produkty i rozwiązania technologiczne w branży budowlanej.
Wystąpienie Prezesa zostało rozwinięte przez Dyrektora Generalnego Sprzedaży Cementu i B2B/B2C, Macieja Sypka i Marcina Wojtana, Dyrektora Zarządzającego Geocycle Polska.
Ponadto dr Joanna Rayss z Rayss Group, wzbogaciła wystąpienia ciekawą prezentacją roli wody w życiu planety, w związku z budownictwem.
PW. MAT-BUD Materiały Budowlane będzie wspierać działania proekologiczne i wprowadzać nowe produkty realizując słuszną koncepcję ECO-Planet-dbając o przyszłość Planety Ziemia coraz bardziej narażonej na degradację z wielu powodów. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Lafarge, na miarę czasów .
Bez wątpienia Koncern Lafarge zalicza się do liderów światowej gospodarki i cieszy nas, że możemy wspólnie wyznaczać nowe trendy w gospodarce, w tym ekologię dla dobra obecnych i przyszłych pokoleń i całej planety. Nie jest to jednak zadanie łatwe.
Konferencja i Gala były istotnym elementem postępu współczesnej i nowoczesnej branży budowlanej. Emisja CO2 i rosnące koszty energii, pracy, wojna, kryzys energetyczny, surowcowy, negatywne skutki Covid-u to są bardzo trudne problemy do pokonania i wymuszają na nas szukanie i stosowanie nowych rozwiązań.
Aby jednak nie popaść w totalny pesymizm i zły nastrój przejdę do przyjemniejsze części Gali. Wspaniałe Statuetki, Skrzydła Sukcesu, pyszne jedzenie, klimatyczne wnętrza, dobra organizacja i prowadzenie imprezy dziękujemy.
I na deser strawa dla ucha i ducha super, czadowa muzyka, fajne, życiowe teksty i klimaty w wykonaniu Mikromusic. Brawo Natalia Grosiak, piękny wokal i taneczne ruchy.
Odbierając statuetkę przekazałem ją Dyrektorowi ds. Produkcji Michałowi Nowakowskiemu z wyrazami uznania i podziękowaniami, albowiem Skrzydła Sukcesu są głównie jego osiągnięciem, oraz całego pionu produkcyjnego Firmy. Pomimo licznych trudności, doskonale radzi sobie na rynku budowlanym i zbliżająca się Barbórka będzie doskonałą okazją do wyróżnienia za tak trudną i efektywną pracę.
Dziękujemy bardzo za szczególne wyróżnienie Firmie Lafarge Polska, Lafarge Cementownia Kujawy, Lafarge Polska, Lafarge Cement Małogoszcz, jest naszym kluczowym dostawcą. Będziemy Was wspierać i kibicować w budowaniu nowego oblicza branży cementowej, w sumie całej budowlanki.
Życzymy Wam z okazji zbliżającej się Barbórki powodzenia w biznesie, szczęścia w życiu osobistym i dobrych relacji w środowisku. Życzenia te kierujemy do całej załogi a w szczególności do Prezesa Xawiera Guesnu, Wiceprezesa Zarządu Macieja Sypek, Dyrektora sprzedaży na Region Północny Adama Pawlaka i szczególnie nam bliskiego opiekuna Łukasza Onaszkiewicz-Jacyna.
Podziękowania składam także Michałowi Nowakowskiemu Dyrektorowi ds Produkcji i całemu pionowi produkcyjnemu ( Anna Białoń-Warlikowska, Monika Białoń, Paulina Kawczyńska, Katarzyna Osińska, Michał Florek, Robert Świekatowski ) , gdyż to głównie pion produkcyjny bezpośrednio wspópracuje z Firmą Lafarge Polska i z roku na rok poprawia wyniki.
Linki do poprzednich wyróżnień:
PW MAT- BUD