Z wizytą w SP 31 w Toruniu

Z okazji rocznicy odzyskania niepodległości MAT BUD Materiały Budowlane i Prezes Jacek Rutkowski, Fundacja Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razem ufundowali dla Szkoła Podstawowa nr 31 im. gen. Józefa Hallera w Toruniu portret patrona oraz zajęcia artoterapii dla dzieci ze spektrum autyzmu uczęszczających do tej placówki. Pani Dyrektor Anna Barwik była mile zaskoczona tym gestem i z wielką przyjemnością poczyniła wstępne ustalenia co do zajęć terapeutycznych z autorką portretu Panią Marta Brodowska Art.
Portret w imieniu Firmy, Fundacji i Prezesa Jacka Rutkowskiego przekazałam na ręce Pani Dyrektor, podczas uroczystego apelu z okazji święta Niepodległości. Pan Prezes z racji licznych obowiązków związanych z wizyta w Łodzi i Warszawie nie mógł sam, osobiście uczestniczyć w apelu.
Taki sam portret tej malarki otrzymało już Toruń Moje Miasto Toruń Prezydent Torunia Michał Zaleski z okazji 100 rocznicy powrotu Torunia do wolnej Polski.
Kilka słów o autorce portretów i licencjonowanej terapeutce.
Marta Brodowska Art Absolwentka Państwowego Liceum Plastycznego w Gdyni Orłowie oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Malarka, projektantka, dydaktyk i historyk sztuki. Uczestniczka wielu plenerów międzynarodowych, m.in w Paryżu i Orleanie. Jej prace znajdują się w zbiorach prywatnych w kraju i zagranicą. Link do strony działalności artystycznej Pani Marty:
http://www.martabrodowska.pl/o-mnie/https://www.facebook.com/marta.be.35https://www.facebook.com/profile.php?id=100045573852965 . Licencjonowana artystka i terapeuta (Artoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, aktualnie studiuje psychoterapię w Instytucie Gestalt w Krakowie ), prowadzi zajęcia z artoterapii m.in. ze Stowarzyszeniem ,,Jestem”.
Asystentka Zarządu